SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

doping i badania na policjanata??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30754


H.W.D.P

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 108 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 862
Donio!
Masz racje. Ten przepis istnieje nadal ale obejmuje tylko wybrane roczniki , a my rozmawiamy o osobie ktora dopiero zamierza sie przyjac i pyta o wczesniejsza emeryture dlatego napisalem ze moze zapomniec.
pozdrawiam

Pablo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 108 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 862
koks 666
nie wiem co w twoim prymitywnym jezyku oznacza "cyc" ale jestes za smarkaty zeby rzucac takie inwektywy.
sprzedaj kompa i kup sobie cos jesc.
i nie wypisuj w profilu ze student jestes bo w to nawet moj synek nie uwierzy...student(kazdy) ma odrobine kultury w przeciwienstwie do ciebie smarku.
ps
rzeczywiscie nie jestem twoim kolega i bardzo sie z tego ciesze
...ty wogole masz kolegow slimaku?

Pablo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 838 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37787
nie jestem smerfem, ale mam to w planach, moja rodzina ma pewne tradycje :D

szacunek dla policji

Dwie najlepsze chwile w życiu ?- początek orgazmu i koniec srania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
co za pedalstwo... wytrysk wes ty spi.er.dalaj z tego forum kur,wa profil masz sciemniony jestes zwykłym szczurem zerem w mundurze łajzą niebieską mendą. wczuj sie w klimat. idz zepsuj komus swieta za to ze sie bił na ulicy zawin go na 24 czy ile tam lubisz sie na niego patrzec w klatce biednego chlopaka , mały pindol ci stoi se wsadzasz w odbyt tą swoją pałe z kumplami w radiowozie. A bling pewnie cie na wała zrobil bo takim frajerom jak ty sie nie sprzedaje koksu. i dobrze zrobil szacunek wielki dla BLINGA!!! ty pedale zaj.ebany nawet jakbys wzią 10 tych swoich psow z komendy to bys sie posral w spodnie przed blingiem. gowno bys mu zrobil gało policyjna

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 838 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37787

Dwie najlepsze chwile w życiu ?- początek orgazmu i koniec srania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
tej minki tez nie uzywaj. nie dla psa kiełbasa

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 731
n/c poprostu

HAPPY TREE FRIENDS rUlEz :D
www.happytreefriends.com 
What?? :|

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
słyszelisiće kawałek Mazi-2 minuty z naszego krk undergroundu? (krk rap attack)jak ktoś chce to wysyłam na maila,pierwsze wersy oddają doskonale ten klimat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
wyslij mi

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca i teść ?

Następny temat

Cykl do oceny!!!

WHEY premium