SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

doping i badania na policjanata??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2478
Ja tez się wybieram do Policji może po wejściu do Uni w koncu coś sie mienie z zarobkami

"Życie jest za krótkie żeby być małym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 300 Wiek 199 dni Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13397
mowiac o zachodzie nie chodzilo mi o stany tylko o europe zachodnia.pozatym ja nic nie pisalem ze policji ma nie byc tylko niepodobaja mi sie niektore metody jakimi dzialaja.ty cinema czytaj uwaznie bo teraz sam ******lisz.a mowiac o tym ze ktos by mi cos zrobil mojej zonie itp.troche w tym racji troche bzdury.teraz policja jest a i tak moze dojsc do rzeczy o ktorych mowisz.nigdy ludzie nie zrobia systemu ktory zadowolil by wszystkich.ja wyrazilem tylko swoj poglad i nikogo personalnie nie obrazalem dopoki nikt mnie nie obrazil.a piszac ze jestem prymitywem bo mam inny poglad na te sprawy dajesz tylko wizytowke o sobie.

BBBB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
koks666 ale Ty jesteś niezłą ciotą w pierwszych postach cwaniaka zgrywałeś jechałes na psów ile tylko sie dało a teraz nagle wymiekasz .Nawet swojego zdania nie masz............

Zmieniony przez - seba27 w dniu 2004-12-08 13:32:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 300 Wiek 199 dni Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13397
nastepny twardziel sie znalazl:)heheh
a gdzie ja zdanie zmienilem ty mi powiedz.ja poprostu jestem otwarty na argumenty innych jesli sa rzeczowe itp.nastepny co czytac nie umie nigdy nie pisalem ze ma ich nie byc kumasz??a co do sposobu ich dzialania zdania nie zmienilem.LOL jestes i tyle.

BBBB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30754
białe kaski robia laski !!!!!!!!!!!!!!!!
***ac policje !!!!!!!!

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 731
WITAM!!

Wytrysk - jeżeli rzeczywiście jesteś Policjantem, to mógłbyś mi wskazać jakaś droge, żeby dostać się do policji po maturze ?? Najlepiej żeby był to oddział prewencji. Dodam że jesteś w Liceum o profilu wojskowym.
Pozdro!!

HAPPY TREE FRIENDS rUlEz :D
www.happytreefriends.com 
What?? :|

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30754
-SAIMON- nie idz do policji to hanba dla wszystkich Szymonów !!!!!!!!!

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 731
No kurcze, czemu nie ?? Mnie tesh się kilka razy czepili - ale to chyba nie powód żeby odrazu ich znienawidzić. Dodam że ojcie i Wujek jest Strażnikiem Miejskim, 2 Wujków Policjantami (emeryturka), brat wojsko inny krewny ochrona i ja klasa wojskowa. Chyba mam to w genach i chciałbym się dostać. Proszę Wytryska o odpowiedz.

HAPPY TREE FRIENDS rUlEz :D
www.happytreefriends.com 
What?? :|

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
wyobraź sobie że jestem szymon i jestem funkcjonariuszem a jak coś się nie podoba to mnie pocałuj w avatar

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca i teść ?

Następny temat

Cykl do oceny!!!

WHEY premium