SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

doping i badania na policjanata??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 962 Napisanych postów 19313 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158833
to blinG sprzedal dla wytryska saa? czy o co chodzi wogole

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 300 Wiek 199 dni Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13397
za smarkaty.hehe.to moze wyznacz deklu jakas granice wiekowa od ktorej mozna sie wypowiadac
.myslisz ze jak jestes starszy to wszystkie rozumy pozjadales?napisz cos madrego albo wogule sie nie udzielaj bo to sie juz zaczyna nudne robic

BBBB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 300 Wiek 199 dni Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13397
i dzieci w to nie mieszaj

BBBB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2222 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13128
uWe - niepisz glupot - bo piszac rzeczy Typu : Policja nic BlinGowi nie zrobi ..... Narazasz wszystkich handlarzy ....
Policjanci to tez ludzie i tez maja swoje ambicje - ja osobiscie bym ise wrukwil jakby ktos cos takiego zrobil .... i postaral sie zawinac paru typow i sklepac im morde ..... zeby tak nie****owali .....

26 weeker...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
nie chodzi mi o uklady blinga o ktorcy nic nie wiem bo kolesia znam tylko z forum. chodzi mi o to ze ten pajac ma wpisane w profilu ze "jak spotka blinga to go sklepie" i to jest prywatna sprawa jego i blinga wiec chodzi mi wlasnie o to ze gdyby pedal byl taki mocnay bez pistoletu i odznaki to niech sie odzywa dopiero wtedy.gdyby sie spotkali po pracy albo gdzies wieczorem to daje se wite uj.ebac ze po wytrysku by został kurz.

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
o profil zmienil juz nie szuka blinga haha

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 838 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37787
Uwe uwe roz***ałeś kolarzówe

Dwie najlepsze chwile w życiu ?- początek orgazmu i koniec srania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1380 Wiek 55 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13616
eee Robercik a ja myślałem, że ty gangsta jestes ...

ale i tak jestes dla mnie sympatic men

Moderator działu Prawo i Ekonomia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1380 Wiek 55 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13616
a w piośnie było, że uwe zaj.ebał kolarzówe

Moderator działu Prawo i Ekonomia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1574 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23855
a ja tyle na to zeby psu dac koks przeciez to w glowie sie nie miesci

No steroids...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca i teść ?

Następny temat

Cykl do oceny!!!

WHEY premium