SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

doping i badania na policjanata??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 300 Wiek 199 dni Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13397
***ane psy=***ane wiesniaki!przyjezdza taki burak jeden z drugim z jakiejs wiochy i na psa idzie a potem czepia sie miastowych bo ma kompleks wiesniaka albo daje mandat babci ktorA SPRZEDAJE PIETRUSZKE POD BAZARKIEM ZEBY DO EMERYTURY DOROBIC.PSY TO d****E TAK SAMO MUNDUROWI JAK I TAJNIACY.IDE SOBIE SOBIE KTOREGOS RAZU PO WALE NAD WISLA I WYSKAKUJE 2 TAJNIAKOW I MOWIA ZE NIEMOZNA CHODZIC TEDY !JA DLACZEGO.ONI BO TO DZIKA DROGA:)TO SIE PYTAM A CO TA DZIKA DROGA TO ZQADEN NIEWIEDZIAL TO SIE PRZY***ALI ZE TABLIUCZKA BYLA Z ZAKAZEM A NIE BYLO WIEC MUSIELI MNIE PUSCIC.I TAKIE TO WLASNIE DEKLE SCIAGAJA BYLE BY TYLKO W MIESCIE ZOSTAC)

BBBB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 108 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 862
osobiscie znam kilku policjantow i uwazam ze sa ok.
potwierdzaja to nawet moi znajomi bedacy po drugiej stronie barykady (recydywa)
wiec nie generalizowalbym ze wszyscy bez wyjatku maja zryte lby, to zbyt duze uproszczenie i swiadczy o desperacji autora
w kazdej branzy sa normalni i d****e , a jesli sie natknales na policjantow d****i to po prostu miales pecha kolego.
ps
emerytura policyjna po 15 latach to juz przeszlosc wiec nie napalajcie sie tylko poczytajcie aktualne przepisy

Pablo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 300 Wiek 199 dni Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13397
PO 1 TO NIE JESTEM TWOIM KOLEGA CYCU JEDEN!A PO 2 JESLI 10 OSOB Z ROZNYCH CZESCI MIASTA MA TAKIE SAMO ZDANIE BO TRAFIA CIAGLE NA JAKIS d****I TO NIEMOZE TO BYC PRZYPADEK
POZDRO

BBBB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 300 Wiek 199 dni Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13397
A I JESZCZE 1 OK TO ONI MOGA BYC DLA CIEBIE BO ICH ZNASZ.CO INNEGO JAK ZACHOWUJA SIE W STOSUNKU DO INNYCH:)LOL

BBBB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 300 Wiek 199 dni Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13397
ZARAZ WYCHODZE WIEC NAPISZE COS JESZCZE NA ODCHODNEGO:)ZWROC UWAGE NA TO ZE MIESZKACH W WOJ SLASKIM A TO DO WARSZAWY GLOWNIE SCIAGAJA RZESZE WIESNIAKOW WIEC SYTUACJA MOZE SIE TROCHE ROZNIC.BO DZIWNYM TRAFEM BEZ OBRAZU DLA BURAKOW:)ALE TO WLASNIE ONI NAJBARDZIEJ SIE CZEPIAJA!!PA

BBBB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5038
Pan Policjant

Zmieniony przez - BAR_tek w dniu 2004-12-03 22:52:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 656 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5946
ja nie ide do policji by jakiś buraków po ulicy ścigać. Myślicie, że tylko od tego są psy by przyp*****lać się do kazdego bez powodu?? taki to byle wieśniak może iść i ganiać żuli w przebraniu z napisem POLICJA.

ja się cenie........

~ nie cierpię czarnuchów, pedałów i wazeliniarzy ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1380 Wiek 55 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13616
Pwel 1975

emertura dla gliniarzy po 15 latach to nie przeszłość, te przepisy nadal obowiązują
Problem może wynikać stąd kto kiedy się przyjął

Moderator działu Prawo i Ekonomia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 297 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6229
Koks666 - szkoda, ze przy okazji nie spalowali Cie, nie powybijali Ci zebow, nie zlamali kregoslupa i nie zmiazdzyli czaszki. Bo wtedy rzeczywiscie ten gnoj, ktorym oblewasz warszawskich policjantow, moglby uchodzic za uzasadniony.
PS - przepraszam za brak polskich znakow.

Właśnie obraziłem Twoje uczucia religijne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca i teść ?

Następny temat

Cykl do oceny!!!

WHEY premium