SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

doping i badania na policjanata??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
commodore nawet się ten ktoś nie op*****la ale pęka dać po prostu bana

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
koks666 do***ałeś sie do psów a sam jesteś ***anym pedałem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300
sog

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 300 Wiek 199 dni Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13397
a ty seba 27 jestes ****em w dupe wyruchanym!Moze i do***alem sie do policjantow ale wszystko co powiedzialem to prawda z zycia wzieta moze jedynie z ty7m ze to same wiesniaki to przesadzilem ale tylko z tym!
seba.pl-ja rozumiem ze taka ich praca ale wlasnie dlatego ludzie niezbyt lubia policjantow.rozumiem rowniez ze komendat i zjedzie jak nie spisza kilku osob na patrolu itp.ale co innego jak ida tacy i robia np po 300% normy.pozatym nie chodzi tu o samo spisanie tylko o sposob w jaki oni to robia(czesto lekcewazacy).albo jak ostatnio spisywali mnie przez 1h na mrozie.30min spisywal gosc dane do noetesika a potem kolejne 30min potwierdzal to!zrozumcie ze takie rzeczy moga czlowieka w****ic.
ps.knr furmanka to ty do pracy jezdzisz pozatym co ty mozesz wiedziec jak tu jest tak na marginesie

BBBB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 297 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6229
300 procent normy? Wg mnie to nie jest nawet 30. Za mało policjantow łazi po miastach, za mało jest patroli i pewnie dlatego jest tak bezpiecznie jak jest. Z tym spisywaniem przez godzine to oczywiscie przesada (o ile sam nie przesadzasz i wrzeczywistosci spisywali Cie tylko przez kwadrans).
Ciekawe jest to, ze "zwykli" obywatele nigdy nie narzekają na podwyzszoną aktywnosc policji, czyni to tylko frakcja ludzi z bejsbolowkami na łysych pałach i rozporkami ponizej kolan.
Jeszcze raz powiem Ci, ze jestes zanadto wrazliwy w takich punktach, jak swobody wlasne i pochodzenie społeczne.
Pozdrawiam.

Właśnie obraziłem Twoje uczucia religijne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 300 Wiek 199 dni Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13397
chcesz wiedziec dlaczego czyni to tylko banda z bejsbolowkami!to ci odpowiem bo sam to sprawdzilem jak zaloze biala bejsbolowke to kazdy patrol(prawie)chce mnie spisac natomiast jak jestem w zwyklej niebieskiej kurtce to nie zatrzymuje mnie zaden.kumasz.i z ta godzina naprawde nie przesadzilem tyle ze bylo nas 3 ale spisanie 3 dokumentow to i tak nie jest czas na godzine.to tyle w tym temacie:)

BBBB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
koks666 ciagnij mi lache parówo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 300 Wiek 199 dni Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13397
najpierw kup sobie wiagre bo nie bedzie co ciagnac
I umyj sie bo ci spod ogona smierdzi

BBBB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 838 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37787
koks666 pewnie masz z 15 lat i nawet kłaki na jajkach ci nie urusły jeszcze. powiem ci cos - znam cie! - widzielem jak cie aresztowali, siedziales w pace z takim jednym żulem, który co noc cie gwałcił. jak szedłeś pod prysznic to schyliłeś się po mydło - od tamtego czasu masz tak wyjechany gwint że nie możesz trzymać bonków - same wychodzą!
pamietam ze w noc poprzedzająca twoje wyjście na przepustkę cała cela cie wyruchała, a ty wszystkim pasowałeś wałki! może pamiętasz... był tam taki klawisz, który pilnował celi? skąd to wiem? to ja nim jestem, dlatego masz tak z***aną psychikę d****u

Dwie najlepsze chwile w życiu ?- początek orgazmu i koniec srania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wytrysk dobre sog
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca i teść ?

Następny temat

Cykl do oceny!!!

WHEY premium