SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

doping i badania na policjanata??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 838 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37787
cze Donio, pozdrawiam

a co do piosenki to było "rozj.ebal kolarzowe"

Dwie najlepsze chwile w życiu ?- początek orgazmu i koniec srania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1380 Wiek 55 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13616
wy niektórzy cynki nawet nie możecie byc glinami bo cieniasy jesteście

rozumiem, że nie chcecie nimi być, ale sito rzadkie a dupy grube

Moderator działu Prawo i Ekonomia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 257 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2908
"My niechcemy ich nienawidzec ale jestesmy do tego zmuszeni"
Policja być musi koniec i kropka. Choć nie darze ich sympatią,nie chce z nimi współpracować w sumie to nie chce z nimi miec nic wspólnego to jednak byc musi. Wiele razy mi zawadzali, wiele razy nadużywali swoich praw, szydzili, bili za friko. Nie łapią największych złodzieji (polityków), ścigają za marichuanę, chronią cały rzad. mam ich w dupie szczerze mówiąc ale fakt faktem iż być oni muszą.W swoim zyciu spotkałem moze ze 3 "dobrych glin" i duzo wiecej tych złych.
Gdyby nie było policji to połowa z was nie wyszła by z domu bo dostała by kulke w sagan niestety.
Nie jestem ich zwolennikiem ani zagorzałym przeciwnikiem(jak miałem 14 lata to byłem i tez na kazdym rogu krzyczałem hwdp itd. teraz robie to rzadziutko jak mnie naprawde wqrwia) ale poraz enty powtarzam ze policja byc musi.

life's a bitch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 108 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 862
koks 666
co to znaczy: "wogule"
ty sie nazywasz studentem ty analfabeto? bij z tego forum bo smiech wzbudzasz.
dzieci nie mieszam do dyskusji i nie wiem skad ci sie to wzielo, widac nie zrozumiales tresci co mnie nie dziwi
a smark dla mnie to osoba ktora robi bledy ortograficzne , rzuca sie jak ratlerek na rozmowcow i gowno sie zna na rzeczach o ktorych pisze.
bynajmniej nie chodzi mi o wiek bo mam kolegow w tym wieku co ty i sa powazniejsi niz ty petaku.
a teraz powertuj slowniki i wysil palke zeby napisac cos z sensem albo pal gume prostaku
poki co wlaczyles swojego thesaurusa w ustawieniach na domyslny i szczyscisz sie swoja pseudo-inteligencja. idz postaw sracz za stodola na tej swojej wsi, potem upchaj te slome co ci z butow wylazi, antenka z 5-letniej komorki. pomieszkaj tam jeszcze ze 25 lat a dopiero potem wyjdz do ludzi.

Pablo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 300 Wiek 199 dni Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13397
ty sie akurat znasz.przy***ales sie do jednego slowa i myslisz ze taki madry jestes.idz kopac buraki do ogrodka rolniku.jak bys nie zauwazyl to w zmiance o dzieciach byly usmieszki.to przerazajace ze mimo swojej monstrualnej inteligencji:)nie zauwazyles ze nie jest to na powaznie.coz ja moge wiecej powiedziec "jestes psem zwyczajnym psem przestan marzyc przerwij sen" pustaku

BBBB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 300 Wiek 199 dni Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13397
i mow sobie co chcesz i tak nie jestes w stanie mi ublizyc!zaden smiec twojego pokroju niejest!

BBBB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 300 Wiek 199 dni Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13397
i jeszcze 1.jakbys nie zauwazyl to rozmowcy pierwsi sie czepneli,ja sie rzucam jak ratlerek a ty ratlerkom dupy lizesz

BBBB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1574 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23855
kok666 studencie popier..... plebsem jestes i daj na looz i czego sie wozisz ze studiujesz

No steroids...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 300 Wiek 199 dni Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13397
nastepny burak sie znalazl.jednym slowem nie napisalem ze stusiuje!naucz sie czytac ze zrozumieniem cioto!

BBBB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 300 Wiek 199 dni Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13397
ze studiuje znowu nacisnalem nie ta literke a to pech zaraz znowu jakis los sie przy******li:)

BBBB

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca i teść ?

Następny temat

Cykl do oceny!!!

WHEY premium