SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl do oceny!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1090
Na przyszly rok planuje cykl,poki co planuje co kupic i zbieram kase.Plan poki co mam taki:

deca 1-8 400mg/tydz
wino 3-8 50mg c2d (albo 1-6 kiedy deka jeszcze nie dziala)
test prolo 1-9 100-200mg/5-7dni

clomid 3tyg po ostatnim strzale deki 1x6tabs, 10x2tabs, 10x1tabs
Nolvadex ???jakie dawki,tylko w razie problemow czy ciagnac caly cykl w przypadku stosowania testosteronu?????

ostatni cykl na samej prolce,14amp przez 8 tyg(troche poszlo,ale wciaz mam obawy ze to byla wy***ka a efekty to glownie psychika,suplementacja i trening:( ).ogolnie planowalem same wino ale dorzycilem dece ze wzgledu na stawy i na nieco wieksza mase.Czy testosteron jest konieczny??Czy bez niego moge sie obawiac deca dica??Nie bedzie to zbyt hardcorowy cykl??Z tescia najchetniej bym zrezygnowal ale z archiwum wiem ze "to podstawa kazdego cyklu"(uriel bodajze )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 8310 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38343
Uriel mówisz

Proponowałbym poczytać forum i jak już będziesz gotowy do rozpoczęcia cyklu wtedy przyjść i być zdecydowanym - bardzo nie lubie ludzi (ogólnie), którzy wpadają na forum i nie wiedzą czego chcą - to oznacza, że nie zrobili researchu.

Wracając do Twojego problemu. Deca 7 tygodni po 150-200mg tygodniowo.

Np.
1-7 Deca 150/200mg
1,3,5,7 Omnadren 250mg
4-9 Wins 20mg ED

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Testosteron w cyklu jest bardzo dobrym pomysłem. Ze względu, że jesto to hormon, który działa bezpośrednio na nasze libido - jego działanie ukrywa ewentualne reakcje nandrolonu, który jest jednym z bardzo blokujących HPTA (oś podwzgórze i tam dalej ble ble ble). Kombos w postaci TT oraz Provironu powinien rozwiązać problem, imo.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
tabletki odpadaja,tak samo omen.
A co do zdecydowania to jestem na 100% zdecydowany,chce wiedziec ile kasy bede musial uzbierac:)
interesuje mnie sucha masa,a nie baloooon:(
ten cykl co przedstawilem nadaje sie do czegos??
Jak to bedzie z nolva?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
"Jak to będzie z Nolvą?"

Tabletki miały odpadać!

Jakie balloon - facet?

Winstrol jest bardzo dobrym środkiem na suchą masę - nie aromatyzuje.
Nie jest również szkodliwy na wątrobę - nie w tych dawkach. co innego 100mg Winsa dziennie ale nie 20mg.

Omnadren jest podawany raz na 2 tygodnie jako podkład pod zablokowane wydzielanie testy. W tych dawkach nie powoduje puchnięcia!

400mg Nandrolonu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
OK niech bedzie ze nic nie wiem:P
wolalbym jednak wino w strzalach a do do omena to tyle sie naczytalem zeby poczatkujacy nie brali,ze toksyczny itp .itd i stad wyplywaja moje obawy i chec zastapienia go jakims innym testosteronem:)
jak z nolva w takim razie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Niom właśnie tak to jest jak się nowi naczytają - i mają mętlik w głowie - bo szwagier brata jego kolegi wujka mówił, że Omnadren to weeeeee.

Omnadren raz na 2 tygodnie jeszcze raz powtarzam - nie codziennie

Możesz zrobić coś w stylu:

1-7 Deca 200mg
1-8 Enan 100mg w pon rano i 100mg w czw wieczorem
4-8 Wins 20mg ED

Nolva nie potrzebna! Natomiast dobrze jest ją mieć w razie wystąpienia objawów ginekomastii!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
1-7 Deca 200mg
1-8 Enan 100mg w pon rano i 100mg w czw wieczorem
4-8 Wins 20mg ED moze zamiast tego 3-8 50mg c2d(ew. 3-8 20mg ed)??? to w zasadzie mial byc cykl oparty na winie,wiec moze 6 tyg zamiast 5??
odblok tak jak pisalem w 1 poscie rozumiem??
dzieki wielkie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
chociaz lepiej tabsy wezme bo po co takie sito z dupy robic=)
cykl 720 zl bodajze,bez odzywek.Jak skoncze dam znac jak poszlo:)
hela szykuj sie,robota jest
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

doping i badania na policjanata??

Następny temat

dwa cykle do oceny!!!!!!!

Fruzelina