SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deca i teść ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1649

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6171
Bedzie to moj PIERWSZY CYKL : "dane profil ,cwicze ok 3 lata z przerwami"

Cykl składa sie z deki i tescia ( "NIC JESZCZE NIE KUPIŁEM czekam na propozycje")

1-8 tyg 150 DEKI ( czyli z kazdej filoki zostaje ok 50 )
1(2)-10 tyg 200 tescia

Chce zyskac ok 4 - 6 kg i poprawic definicje GŁÓWNIE CHODZI O SIŁE 15 - 25 kg bym chciał poprawic wyciskanie na klate. Moze troche mało bo pewnie poradzicie mi 200 deki na tyg i 200 tescia na 5 dni. Chciałbym jednak mniej. Co tym myslice ,czy zyskam co chce dzieki mniejszej ilosci soku.

JESZCZE JEDNO MOZE WIECIE CZY NA BADANIACH DO POLICJI ( BO CHCE BYC PSEM, W NASZYCH REALIACH TO DOSC DOBRE PERSPEKTYWY ZE, SZCZYTNA JESTEM ) WYKRYJA ZE BRAŁEM STERYDY I CZY WOGULE BADAJA TO , MOZE KTOS WIE. ?? TO JEST BARDZO WAZNE DLA MNIE.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 204 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1634
eugeno - jak nie masz nic do powiedzenia madrego to sie nie udzielaj,i nie chcwal sie ze masz ten kawalek bo tez go mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Myślę, że daje radę - testosteron przez 9 tygodni, deca 8!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 794 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16745
Zależy ..... chodz u mnie w miescie Policjanci sami sie kują :O i jakos pracują ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6171
Kurcze nie widze narazie odpowiedzi !! GRRRRRRRRRRRRRR


URIEL DZIEKI ZE TY .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6171
Juz wszycho zoabczyłem dzieki za odpowiedzi. TERAZ WAZNE CZY NA BADANIACH KRWI NA POLICJANATA BADAJA KREW POD WZGLEDEM KOKSOW. jak badaja to lipa.!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ot: ćwiczysz po rywalem, biblioteka, czy w wspol? :D Moze sie znamy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6171
!!! RYWAL !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
;) wez sie jakos opisz, w sumie Marcin 1980 nie bardzo mi sie kojarzy a na dobre sprawe cwiczylem tam polowe oglniaka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6171
nie nie nic ci wiecej stary nie powiem pewnie sie znamy i gadamy razem jak cwiczysz pod rywalem ale musisz nadstawiac ucha i brzucha zeby sie dowedzic kim jestem moze jak troche przypuchne w tepie natychmiastowym za jakichs miesiac dwa bedziesz wiedział.Narazie musisz uzbroic sie w cierpliwosc. Nara

"ACH TE SFD"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 204 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1634
wlasnei koles jutro jedzie szczytna dostał sie do policji i powiem ci ze nie wykryja ci koxsu ale beda sprawdzac jak tam twoje organy serducho itd ja sam w maju planuje isc do policji. conajmniej 3 miechy musisz byc juz bez zadnego wpomagacza bo cisnienie mieza tez i jak bedzie zawysokie to pozegnasz sie z dostaniem tak samo jak bedziesz mial za niskie szczegolowe badania robia nawec na HIV robia odgroma jest tych badan dermatolog neurolog psychol masakra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6171
Dzieki . Tylko tyle, bo nie mam abonentu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Megace - co o tym myślicie?

Następny temat

doping i badania na policjanata??

WHEY premium