SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BADANIA NA + BOMBA W GÓRE !!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8486

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 396 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69813
Badania przeszedłem wzorowo ( przez pięć lat będę sprawdzany a już drugi minął ) wiec zaczynam.
1-5 meta DNA 30 mg
1-14 IRAN 250 mg e4d
1-16 bold DNA 200 mg e4d
14-18 prop DNA 100 mg e2d końcówka taper
9-16 T3 w szczycie 75 mcg
9-..... salbutamol ventolin według potrzeby do oddychania przy t3 i trochę po.

O żarciu i treningu nie piszę bo bez tego to i tak bym nic nie zdziała. Dopięte i opanowane na tym etapie.
waga-96 kg.
cel-życiówka
BOOOM

mały krępy, niewywrotny

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 396 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69813
Sally jak to sally łagodne.ja daje w celu oddychania lepszego do T3.Dawka T3 50 mcg stała a salbutamol 4x4 mg wiec niedużo.Na początku spróbowałem 32 mg w ciagu dnia i poczułem na głowie i potliwości mocno.No co mnie najbardziej denerwuje to skurcze przy całej profilaktyce.Środki te też się niejako równoważą co daje efekt lekkiego bycia na tych środkach.Osobno jest gorzej znośne,zarówno T3 jak sympatyki.Za to 100 % lepsze niż wy***ka clen którego doświadczyłem.

Zmieniony przez - markimarki w dniu 2010-04-19 05:54:49

mały krępy, niewywrotny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 725 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25169
zdrowia i pokaz jak to sie robi

... dobrze miec plecy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
naucz nas koksować
powodzenia !

i pokaż jakąś fote z obecną formą aby było co porównywać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
marki sorry za off top jakiego organu miałeś nowotwór??

Zmieniony przez - game1988 w dniu 2010-03-10 19:04:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 719 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7446
ZDROWIA I MASSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSY!!!!

,,Suck It Up"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 396 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69813
jajo ciach, przerzut na węzły przy aorcie głównej i znowu cięcie tym razem przez pół brzucha

mały krępy, niewywrotny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdrowia przedewszystkim i powodzenia ciekawie sie zapowiada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2023
czy do choroby przyczynily sie koksy???

kuki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
raczej jakby tak było to o żadnych koksach nie byłoby mowy teraz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 309 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1479
jajo ciach, przerzut na węzły przy aorcie głównej i znowu cięcie tym razem przez pół brzucha

rozwiń ten ciąg haseł jak możesz


jajo ci upjerdolili ?? Chyba stery nie mają z tym nic wspólnego co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 396 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69813
Powiem tak że otworzyłem się przed moim lekarzem po drugiej operacji i powiedział że to niemożliwe aby rak powstał od towaru ewentualnie mógł przyspieszyć cały proces. Z rozmowy też wynikło że lepiej jak młody organizm niż jakbym miał to samo za 20 lat przechodzić. Lekarze pierwszego kontaktu choć im nie chce tu przyciąć a specjalista chirurg, urolog to zupełnie inni ludzie. Jednak lepiej jak rodzinny młodych wyprowadza z tematu strasząc itp. w kierunku dopingu bo to w wieku 18 lat nie wróży wiele dobrego. Jednemu się uda drugiemu się noga powinie. Ja pierwszy kontakt miałem mając 28 lat gdzieś po ładnych paru latach siłki a i tak uważam że za wcześnie bo za małą miałem wtedy wiedzę i odżywianiu

mały krępy, niewywrotny

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót poziomu testosteronu po cyklu bez odbloku (?!)

Następny temat

zastrzyk

WHEY premium