SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BADANIA NA + BOMBA W GÓRE !!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47398
Panowie nie schizujcie to że pobolewa nie oznacza zaraz najgorszego,ja pare latek wstecz wyłapałem solidnego kopa ,nie wspomne że przy robieniu czworogłowego linka sie zerwała i dostałem tez tam między nogi,czasem też pobolewa kilka dni w roku,ale przyczyn na to sie skladajacych moze byc wiele zapewne,jak Cie watroba boli to nie oznacza ze masz nowotwór.Co ma byc to bedzie jednym słowem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
dokladnie. tez pare lat temu dostalem na treningu solidny przykop w nabial i nic juz nie jest jak kiedys ale to sa chwilowe sprawy, jak u Kota.

aczkolwiek zastanawiam sie nad jakas profilaktyka, moze kontrola.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Watroba nie boli P.S.markimarki mam pytanie(moze wydac sie glupie) czy brales saa przed tym jak postarales sie o dzieciaka ?? pzdr.

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 396 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69813
Jak ja to wyczułem hmmm.Napisze prosto i technicznie.jak sobie wspomnę to 2 miesiące przed przykrą wiadomości no może trzy wyczułem jakby ziarenko pieprzu twarde na jadrze podczas kąpieli.Podczas stosunku i ostrej jazdy,dobijania po same przysłowiowe jaja coś tam śmierzyło ale nie to żeby jakiś ból.Później takie właśnie śmierzenie coraz częściej i jądro większe ale nie to że od razu nie wiadomo jak ale nienaturalnie i jakby z jednej strony twarde jak kamień.To z tego małego pierza się rozeszło na pół jaja i tyle.Brałem saa przed dzieciakiem ale ja wziąłem pierwszy raz w życiu w wieku 28 lat bodajże tak wiec większość z tego forum już w tym wieku jest na zaawansowanym poziomie.hihi

mały krępy, niewywrotny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 838 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37787
ech sam wiesz ze nie mozna powiedziec ze jestes zdrowy w ciagu tych 5 lat. Jesli mozna wiedziec jakie masz badania na kontroli? guz produkowal antygeny czy nie?

Zmieniony przez - wytrysk w dniu 2010-04-17 17:41:39

Dwie najlepsze chwile w życiu ?- początek orgazmu i koniec srania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 396 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69813
Ja nigdzie nie napisałem że jestem zdrowy.Abstrah**ąc kto w tych czasach może to powiedzieć.Jestem pod kontrolką i robię to regularnie.Nie odpuszcze sobie przez te 3 lata które zostały.Sugeruje się wypowiedziami mojego lekarza który jest konkretny.Badania są jak najbardziej ok i z każdej wizyty na wizytę krzywa opada.Markery były na sporym poziomie teraz jest wszystko ok.

mały krępy, niewywrotny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 251 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26078
markimark otwartym jesteś gościem na takie problemy życiowe i dzielisz się tym z innymi życzę zdrowia,mój kumpel też takie coś teraz przeżywa na dzień obecny jest po usunięciu jądra i bieże chemie przykra to sprawa a wspomne że nie miał do czynienia z saa zresztą nawet nie ćwiczy.Powiedz jak wygląda to u ciebie w sferze zdrowotnej jak się czujesz, jesteś słabszy pewnie dieta też jest obowiązkowe na codzień u ciebie w tym przypadku.pozd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Dzieki marki za odp. pzdr!

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20281
marki możesz już coś powiedzieć o boldzie z DNA ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 396 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69813
Mogę.Z boldem jest tak że pazurki to na końcu.Jednak twardszy się już robię powoli.Pompa mimo że t3 weszło na 50 mcg razem z sally.I główna sprawa to apetyt się zaczął.Tego się boje na robieniu jakości ale dam rade.

mały krępy, niewywrotny

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót poziomu testosteronu po cyklu bez odbloku (?!)

Następny temat

zastrzyk

WHEY premium