SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BADANIA NA + BOMBA W GÓRE !!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1258 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 55306
powodzenia i zdrowia zycze marki
w ogole to odwazny chlop jestes po takich perypetiach zdrowotnych
j a czasem mysle czy warto bawic sie w koksowanie w tym wieku jak to wieczna DIETA jestes na cyklu jest dobrze nie cwiczysz 3-4 miesiace z jakis tam przyczyn i wszystko idzie w las a watroba jak sie to mowi juz nie ta sama sog!!

3 mechy bez treningow!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
moze zapytac w jakich okolicznosciach dowiedziales sie ze go masz , chodzi mi przypadkowo na badaniach czy miales jakies objawy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
Saa na pewno nie wywołują raka ale na pewno przyspieszają jeżeli takowy ma powstać lub mają wystąpić nawroty bo i tak się zdarza jeżyli ktoś w bliskiej rodzinie miał raka to sięgnięcie po saa nie jest dobrym wyjściem więc nie wiem czy to jest rozsądna decyzja branie się za saa ale ja tu ekspertem nie jestem to jest twoja decyzja puki co życzę zdrowia

Zmieniony przez - MikX w dniu 2010-04-16 22:32:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47398
Widzę że ta przypadłość jest teraz dosyc częsta sam mam 3 znajomych ,którzy mieli to cholerstwo.Zdrowia i przyrostów Marki zyczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 396 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69813
A tu wkleję moje przemyślenia i co jak się zaczęło.Czytać wyciągać wnioski,bać się czy nie to już należy do przemyśleń każdego indywidualnie.

mały krępy, niewywrotny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 396 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69813
Zbieram się i zbieram bo obiecałem coś napisać o mojej przygodzie z „przyjacielem”. Jestem właśnie na badaniach kontrolnych które mam co pół roku. Tak będzie przez pięć lat. Jestem w kolejce 24 ty godzina 11:21 a dopiero wszedł 7 numer. Gorsze rzeczy działy się jakiś czas temu. Zaczęło się niewinnie pobolewało lewe jądro tak z miesiąc może dwa. Forma była taka że krata na brzuchu, żyła tam gdzie trzeba waga 95 kg. Wyglądałem dla większości pod zawody a dla mnie to była masa bo do debiutów było jeszcze 4 miesiące i rzeźbę w swoim mniemaniu miałem dopiero robić. Nie to żebym się tam podniecał nie wiadomo jak. Raz chciałem raz nie wystąpić. Takie tam śmichy może będę może nie. Sam nie wiedziałem do końca. Zebrałem się i poszedłem w grudniu do prywatnego lekarza urologa i usg „ masz pan raka ”. Ja normalnie tu mdleje a lekarz luzik „ w 99 % są to nowotwory złośliwe ale wczesne stadium wiec powinno być jakoś. „Zabieram pana do szpitala bo zaraz jadę ”. Ja ale co jak kiedy. Żona dzieciak i wszystko dookoła a ten że mnie weźmie. Powiedział że na następny dzień mam się na 9 tą stawić wiec wsiadłem do samochodu i dwa wypadki bym spowodował a 500 m do domu. Jakiś ****a amok. W domu mówię a kobita weź się nie wygłupiaj i się śmieje bo ogólnie mam luźne podejście i wy***ane na wiele spraw. W końcu widzi że nie żart i płacz się zaczyna aż mnie przegięło i łzy same poszły a chłopak mój 9 m-cy uśmiechnięty patrzy na nas i włazi na nas na łóżku chce się bawić. Jaka z***ana sytuacja. Poleżałem tak 3 godziny podniosłem się i następna rzecz na którą mam wy***ane do teraz. Do szpitala się stawiłem na następny dzień jajo ciachnęli i pełen luzik na 3 dzień do domu na własną prośbę. Nie wspomnę że nie mogli się wbić w kręgosłup. Gorset mięśni i ubite kręgi. Przysiady itp. hmm. Następny problem mierzenie ciśnienia. Odsłaniają rękę. Panie ile pan masz w ręku. Skromne 49 cm. Nie mają aparatu bo rzep nie łapię a duży aparat w piwnicy. Normalnie szok. Cyknęli jajko ale niespodzianka po wybudzeniu chciałem sam z jednego lóżka przejść na drugie bo źle zrobiony zastrzyk chyba albo metabolizm sami nie wiedzieli a powinienem paraliż do 6 godzin mieć od pasa w dół. Znowu krzyczą na mnie pielęgniarki. Doszedłem do siebie ale się okazało że taką mała chemie wezmę, taka profilaktyka. Późniejsze badania i lipa niestety przerzut na węzły chłonne przy aorcie głównej brzusznej. Nieciekawie. To mi już trochę siadło na głowę. Chemia się zmieniła na bardziej inwazyjną bo i następna operacja na lipiec. Wyprzedzam czas bo ważna informacja. Dwie operacje to pikuś w porównaniu z chemią. Ja *******e czujesz się jak szmata. Wyglądało to tak że tydzień w szpitalu i 3 tyg przerwy ale i tak dojeżdżałem co piątek na małe chemie. Rano około 9 się zaczynało i po 6-8 godzinach kończyło. Gasłem w oczach co dzień. Dodam że dojeżdżałem sam samochodem i wyjeżdżałem. Głupota bo z perspektywy czasu nie byłem w stanie. Jednak żona z dzieckiem itp. wyłysiałem wiadomo zero smaku węchu i co tam jeszcze. Srałem rzygałem i miałem dość. Nie zmienia to faktu że napatrzyłem się na to wszystko w szpitalu i większość miała jeszcze gorzej. Co chwile ktoś umiera. Nie wytrzymuje często serce radioterapii itp. Dobra chemia przeszła i następną operacja. Przecięty cały brzuch ( wstawię zdjęcie ). już wiedziałem jak to wszystko wygląda wiec luzik tyle że w czasie operacji obudziłem się na jakieś 3 minuty i czułem jak mnie cieli laserem w środku, słyszałem co gadają i jak panikują jak z bólu skoczyło tętno i ciśnienie. Chciałem ich za***ać ale nie da rady. Byłem na kurarze ( dla nie wtajemniczonych jak pawulon )i nie mogłem nic zrobić ale się zorientowali i usłyszałem magiczne słowa „ dołóż mu”. Zrobiło się błogo i zasnąłem dalej .operacja planowana na 6 godzin obudziłem się po 2 wtedy na jak wyżej napisałem 3 minuty gdzieś. Próbowali mi w mówić że coś z sercem ale jak lekarzowi powiedziałem co gadali podczas operacji i robili to zmienili wersje i padło pytanie czy chce walczyć o odszkodowanie to oni potwierdza że takie coś miało miejsce. Co wynikło ż tego to inna bajka bo padły pewne męskie decyzje i nie chce pisać jakie korzyści z tego otrzymałem. Leżałem tydzień praktycznie non stop bo ciągło. Udało się i wyszedłem na własna prośbę prawie tydz. ( bo ciułałem środki przeciwbólowe i walnąłem 4 naraz żeby wstać z łóżka i pokazać ordynatorowi że mogę wstać i się udało ) wcześniej i to był błąd bo w domu jeszcze trochę cierpiałem przez to. Wylizałem się i miałem w styczniu zacząć dopiero treningi ale polazłem pod koniec września. I tak się kula drugi rok. Wróciłem do formy jednak już estetyka brzucha nie ta i lekko przekrzywiony jestem bo dochodząc do siebie osłabiona cześć mięsni uległą mocniejszej stronie. Teraz już jest bardzo ok. forma taka sama jak dwa lata temu z tym że gdzieś 7 kg więcej przy tym samym lustrze. Na lato będzie forma życia bo taki jest plan. No chyba że mi się noga powinie ale co tam nie z takimi rzeczami sobie radziłem. Czekam na przyjęcie przez lekarza i zobaczymy co będzie. Dopiszę później.


No po badaniach. Wszystko ok. I następne pół roku zaliczone do następnego.

PS. Sorry za niepoprawne zwroty i w ogóle to opowiadanie jak teraz czytam to słabo oddaję klimat ale nigdy takich rzeczy nie pisałem. Prosty chłop i tyle.
Dużo rzeczy pominąłem bo i po co chyba że z pytań coś wyjdzie to dopowiem

mały krępy, niewywrotny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7109
SOG !

" nie raz chce byc najlepszy, nie wiem czemu, ale mam tak "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
napisane ok . czyta się szybko i konkretny przypływ informacji

ważne że już wszystko jest ok i oby się nie pogarszało !!
formę odrobiłeś , szkoda że musiało to tyle trwać
ale inaczej się nie dało

a żartem pisząc :
mogłeś walczyć o odszkodowanie na cykl jakiś by było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11742
j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdrowia i jeszcze raz zdrowia. Umnie ojciec dosc mlodo to przechodzil co Ty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót poziomu testosteronu po cyklu bez odbloku (?!)

Następny temat

zastrzyk

WHEY premium