SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta wakacyjna

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1413

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 891
witam,
mam taki problem. cwicze od kilku miesiecy i nawet zaczalem trzymac sie diety (no moze tak w 90% ). na ferie chce jednak wyjechac na narty na jakis tydzien moze troche wiecej... i teraz pytanie co powinienem jesc zeby mi kg nie ubylo. (w sumie bedzie tam sporo aerobow jak to na nartach).
ktos ma jakies propozycje (wezcie pod uwage ze nie bede mial dostepu do kuchni wiec wolalbym raczej jesc rzeczy, ktore mozna kupic w miare gotowe).

ps. cwicze na mase i glownie chodzi o to zeby jej nie zgubic... za duzo
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
Wcinaj duuużo białka np kurczaczki, rybki, biały serek, wędlinki i bedzie dobrzenie panikuj

a na jakiej diecie wogóle jestes?bedzie mozna cos wiecej podpowiedzieć

Zmieniony przez - JIGGA99 w dniu 2005-01-11 21:31:52

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
narty to aeroby?

P.

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 891
jestem na diecie masowej. w sumie to po prostu staram sie jesc 2g bialka, 5-6 wegla i 1,5 tluszczu na kg i staram sie to prawidlowo rozplanowac w dniu (czyli duzo wegla do posilku potreningowego a potem juz tylko bialko) (oczywiscie bialko rozkladam rownomiernie) + bialeczko sp80 na noc (ale tak symbolicznie.

co do nart... w sumie to chyba bardziej aeroby niz trening masowy

jesli jeszcze jakies wskazowki macie to chetnie poslucham
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
narty to moga byc aeroby, zalezy jak sie jezdzi

moja rada - wiecej ruchu = wieksze zapotrzebowanie na kalorie orazs tak jak Jigga

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
j.w. staraj sie jesc to co bedziesz mogl, jakies ryze, kasze, makarony z kurczakiem, ryba, wolowina, twarogiem, warzywa, owoce i jakies tluszcze zdrowe jak bedziesz mogl. Bilans troche powyzej zera.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
jw. kup chleb pełnoziarnisty jakieś szyneczki tuńczyka , orzechy , pestki i przeżyjesz

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
hmmmm jak bede na nartach to z ciekawosci zmierze tetno...czy jest to wysilek aerobowy...jezeli pojade na naty:)

P.

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 891
dzieki bardzo. oczywiscie sogi dla was
pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

może to głupie ale...

Następny temat

33 lata

WHEY premium