SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1570

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 54 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11141
SNIADANIE 7.00
platki owsiane ~100g
herbata + 5g tranu
bialko sp80 30g

II SNIADANIE 10-11
4 kromy chleba bialego z szynka
jak jestem w dluzej w szkole to dojadam jak jestem glodny czyli co przerwe kanapke z szynka...

OBIAD 16-17
100g wegli zlozonych + jakies mieso choc nie zawsze

18-19 TRENING
od razu po treningu 50-60g carbo
KOLACJA
posilkiem potreningowym czesto jest kolacja wiec przewaznie nie jem tu wegli tylko sam tunczyk+oliwa z oliwek + 5g tranu

ektomorfik 65 kg 178 cm staz 6 miesiecy jestem w 2 tygodniu sd. trenuje HST
co proponujecie zmienic? cos dodac?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18051
po pierwsze chleb razowy, proponuje kasze gryczana z piersia z kurczaka i warzywami na obiad,... ale na marginesie to troche malo kcal masz... daj 1,6g bialka na kg masy ciala 1g tluszczy a reszta niech pochodzi z weglowodanow i oblicz dokladnie zapotrzebowanie... do tych platek owsianych rano dalabym troche mleka max 0,5% i rodzynki i orzechy wloskie... rozpisz najlepiej jeszcze raz ta diete bo jesli jest na mase to nie wiem czy nabierzesz jej na takim pulapie kcal...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 54 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11141
z tym chlebem razowym to jest roznie bo nawet jak pisze ze razowy to i tak widac ze jakas podroba... ciezko jest dostac pelnowartosciowy razowy tzn "naprawde" razowy... obiad wlasnie jem to co mowisz czyli zawsze albo makaron albo kasze albo ziemniaki tylko z miesem bywa roznie bo sam se nie ugotuje a starsza czasami tylko jakas zupe zrobi wiec... mleka nie pilem nigdy i nie zamierzam pic jakiegos UHT cos tam... z tymi orzechami rano lipa bo jak sie najem tych platkow to niemoge patrzec na jedzenie. jem poprostu na wyczucie i nie trzymam sie rygorystycznie diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1718
jak nie mozesz nabic odpowiedniego pulapu kcal to kup sobie poprstu gainerka. I chyba powiniennes z 6 posilkow jest dziennie. Dorzuc troche twarogu poltlustego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
kaloriie łatwo uzupełnić tłuszczami

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
j.w. i jaki cel diety?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 54 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11141
masa MIESNIOWA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
A wiec dostosuj sie do rad wyzej.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zapotrzebowanie i dieta - do oceny

Następny temat

Zapotrzebowanie

WHEY premium