SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czym zastąpic kurczaka?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1184

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2396
Witam mam problem chyba sie przezarłem tym kurczakiem:/ co mozecie mi polecic zamiast o podbnej ilosci białka?oczywiscie chodzi mi o mieso bo wiadomo ze białko zwierzęce jest najlepsze?tak myślałem o indyku ale wiem ze jest tez duzo droższy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jest troche drozszy, ale mieso z indyka jak najbardzej.

mozesz siegnac po wieprzowine.

apmietaj, ze nie ma przymusum kupowania miesa chudego (piers z kurczaka).

ryby tez jak znalazl.

jaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
Jak wyzej , zgadzam sie z tym. Gdybym ja mial to zastapic(robie to w 90% przypadkach) to zastapil bym tak , ryby , jajka , i dalej.Chociaz ryby po treningu sa strasznie tluste(niektore) wiec to bym raczej (ale nie zawsze) mogl rozwazyc przed treningiem. Chyba ze na inna pore dnia chcesz zastepowac

Pozdro

Zmieniony przez - FutureLife w dniu 2009-01-10 21:00:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
A tak wogole , mozesz sobie urozmaicic posilek jakims wykwintnym( badz troszke mniej ) daniem z kuraka , w naszej Kuchni SFD jest pelno ciekawych przepisow , goraco polecam !

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
od czasu do czasu tuńczyk
mintaj, morszczuk, panga, tilapia, z droższych pstrąg z tlustszych łosoś
odżywka białkowa
jajka przed treningiem
białka jajek po
chuda wołowina wieprzownia indyk
możliwości jest mnóstwo jak masz tylko kasę

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 826 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33987
zapodaj sobie wołowinke 2 razy w tygodniu na przemian z kurczakiem i juz będzie good

oczywiscie jak koledzy wyżej rybki,wieprzowina( karczek z piekarnika )

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2396
chodzi mi głównie o to ze mam zgage za każdym razem jak zjem kurczaka i zaczeło sie to jakies 2 miesiace temu wczesniej nic takiego nie miałem:/ jajka przed treningiem błee. rybke jem od czasu do czasu ale zeby ja jesc 2-3 razy dziennie to niee:/ z tego co napisaliscie to chyba rozważe indyka albo wołowinke. bo chce zeby przynajmniej 3 moje posiłki zawierały mięsko:d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2479
Smpa.
Przed treningiem zwykłe jajka na twardo z żołktiem ?? naileprzed treningiem ??
Po treningu natomiast samebiała bez żołtka ? ile po treningu ?
Tuńczyk po treningu z jajkiem Białko, pasuje na pełno wartosciowy posiłek ? A zaraz po treningu bananek, z 4 wafelki ryżowe

Poprostu walcz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
Pakus23 moze za mocno przyprawiasz piers? Zgaga bierze sie glownie od ostrych potraw itp.

Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jeść zaraz po treningu??

Następny temat

zdrowe odzywanie + aeroby = spalenia tłuszczu?

WHEY premium