SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy warto redukowac czy moze masowac?prosze o pomoc

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2752

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga

82

Wzrost

188

Staż treningowy

6 miesiecy

Obwód pasa

92

Obwód klatki piersiowej

95

Obwód uda

57

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

split 4 razy w tyg

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

bardzo dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej

siłownia rower

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

brak

Wrażliwość na stymulanty

brak

Możliwosci finansowe

małe

Cel/problem/opis

dylemat na temat zaczecia redukcji lub masy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1283
kolejne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 724 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8563
Ja bym redukował, ale poczekaj na oceny innych :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1283
i brzuch:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
nie jestes gruby masz tylko widoczne duze poklady tłuszczu na brzuchu , teraz decyzja nalezy do ciebie bo jesli bedziesz chciał redukowac do momentu az zejdzie z brzucha to góra tez mocno sie zredukuje i bedziesz chudy

ja osobiscie zaczałbym od diety z bilansem na 0 i oprócz treningu silowego dołożyłbym aeroby interwaly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1283
hm ale bez ujemnego bilansu kcal nie zejdzie mi raczej ta oponka z brzucha z tego co mi wiadomo organizm zaczyna czerpac energie zapasowa wtedy gdy mamy ujemny bilans lecz tluszcz znika rownomiernie z calego ciala a ze mam krotki staz to boje sie ze u mnie moglo by mi spalic troche miesnie i byl bym chudy wlasnie wiec jestem w kropce hehe
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurcze , ja to bym pociągnął jeszcze trcohe na mase , w maju wyciął i by było elegancko , pzdr !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
o redukcji tu nie ma co mysleć , ale jak zrobisz bilans na 0 zmienisz nawyki zywieniowe to moze bedzie lepiej a z czasem zaczniesz dokladac kalorii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1283
a co myslisz zeby moze zrobic mase do 90 kg aktualnie 82-3 i moze wtedy zaczac myslec o wycince?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12074 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
wszystko zalezy od tego jak ty sie czujesz

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 649
Powiem tak - niema co redukować.
Na pewno chcesz wyglądać lepiej do lata, ale nie wiadomo czy będąc chudym jak patyk osiągniesz to.
Ja bym masował i to ostro. Dlaczego ? Mając więcej mięśni- szybciej będziesz spalał tłuszcz i na pewno będziesz lepiej wyglądał :) Może potrwa to dłużej, ale liczy sie efekt. Jak coś robić to porządnie :)
Masz fałdkę na dole brzucha - możliwe jest że w ogóle nie dasz rady całkowicie jej sie pozbyć - kwestia genetyki - w tym przypadku musisz mieć rozbudowane górne mięsnie brzucha - żeby ją zakryć.
W miedzy czasie edukuj sie jak zrobić dobrą redukcję. Ponieważ redukcja musi być przemyślana i trzeba być do niej przygotowanym :)

Zmieniony przez - zabajakub w dniu 2013-03-11 00:04:42

...go hard or go home...

.raz w miesiacu trzeba zalać beret.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta dla 16latka

Następny temat

Masa, siła, redukcja !

WHEY premium