SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy warto redukowac czy moze masowac?prosze o pomoc

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2759

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga

82

Wzrost

188

Staż treningowy

6 miesiecy

Obwód pasa

92

Obwód klatki piersiowej

95

Obwód uda

57

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

split 4 razy w tyg

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

bardzo dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej

siłownia rower

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

brak

Wrażliwość na stymulanty

brak

Możliwosci finansowe

małe

Cel/problem/opis

dylemat na temat zaczecia redukcji lub masy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1283
Jestem dość szczupły ale mam duży brzuch około 92 cm w pasie przy wadze 82 i wzroście 188 cm w klatce mam 95 i dziwnie to wygląda co byście zaradzili trenuje 6 miesięcy split 4 dni w tyg nie używam supli odżywiam się zdrowo nie jem słodyczy chipsów nie słodzę nie pale tylko piwo w weekend:)proszę o rade bo ćwiczę i nie wiem na co się nastawić masować czy wpierw stracić ten brzuch.Proszę bardzo o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
zdjecie bez tego co mamy ci doradzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1283
niestety nie posiadam aktualnego zdjecia sylwetki czy dalo by rade z podanych wymiarow w ankiecie cos wywnioskowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
nie bardzo zrób zdjecie aparat jest teraz w kazdym mixerze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
patrzac po wymiarach i stazu raczej redukowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
BPL-G ja juz tak nie wróże bo niekiedy idzie sie na prawde zdziwić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1283
no wlasnie nie wiem bo ramiona dosc szczuple sa chodz bardzo dobrze wyrzezbione 34 cm biceps nogi tez nie sa takie chude tylko ten brzuch dosc mocno zatluszczony i mysalem zeby go zredukowac i pozniej zaczac masowke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
bez foty nic ci nie wymyslimy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1283
ok postaram sie cos dodac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1283
oto zdjecia




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta dla 16latka

Następny temat

Masa, siła, redukcja !

WHEY premium