SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy samymi hantlami można się dobrze rozbudować?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2037

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Mam w domu 2 hantle do dyspozycji. Czy przy pomocy hantli, dobrego odżywiania i ćwiczeń z własnym ciężarem ciała da się zrobić w miarę fajną sylwetkę?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Tak

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
Moze rewelacji nie bedzie, ale zawsze lepsze to niz nic

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Czy rewelacji nie będzie to raczej kwestia samozaparcia, diety i genów, znam ludzi, którzy trenują street workout i wyglądają bardzo dobrze jak na trening z własnym ciężarem, lepiej niż niejeden który macha cięzarkami na siłowni. Przydałby ci się drążek do tych sztangielek jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
Ja sie wlasnie zastanawiam, czy streetowcy nie uzupelniaja treningow na silowni, bo niektorzy rzeczywiscie maja sylwetki nawet imponujace

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Jakie partie mam ćwiczyć hantlami, żeby nauczyć się podciągać na drążku? Bo nie potrafię zrobić tego ani razu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
georgu

Pewnie pół na pół, tak samo jak z odżywkami. Ale ćwiczenia gimnastyczne które wykonują rozwijają bardzo dobrze ogólnie chociaż zajmuje ich nauka sporo więcej czasu i wysiłku aby wykonać nawet podstawowe. Czasem sam się zastanawiam czy to nie jest lepsze wyjście dla początkujących taki trening pod gimnastykę niż czysta siłownia i klepanie FBW choćby ze względu na wszechobecne wady postawy, które taki trening bardzo dobrze koryguje. Sam myślę nad przerzuceniem się na taki rodzaj treningu, może się okazać bardzo dobrą odskocznią od typowej siłowni.

bljetros099

Rób ruchy negatywne jak nie jesteś w stanie się podciągnąć samodzielnie, podkładasz pod nogi krzesło, pomagasz sobie przy podnoszeniu i opuszczasz wolno samodzielnie.




Zmieniony przez - Viren w dniu 2015-11-07 22:23:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 78 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2217
W podciąganiu nachwytem szeroko odpowiedzialne są głownie plecy, w podciąganiu podchwytem pomagają mocno bicepsy, nic nie napisałeś jakimi hantelkami dysponujesz, bo hantelki 5kg to raczej ciężko żeby zrobić z nimi ciężki trening pleców, ale sposób opisany prze Viren jest spoko , jeśli to i tak za dużo to spróbuj odrodzonych papek
te linki mogą Ci pomoc
jak robić odwrócone papki



i sposób opisany przez Virena


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347430
georgu
Ja sie wlasnie zastanawiam, czy streetowcy nie uzupelniaja treningow na silowni, bo niektorzy rzeczywiscie maja sylwetki nawet imponujace


Widywałem takich, co mieli naprawdę solidnie rozbudowane sylwetki.Myślę, że tu ma żadnych wątpliwości co do tego, że trenowali siłowo.Plus często lubią się wspomagać SAA.

Bądźmy realistami-nie będziesz bykiem z 45cm łapą od małpowania na drążku.


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2015-11-08 13:03:06

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
ronie220
georgu
Ja sie wlasnie zastanawiam, czy streetowcy nie uzupelniaja treningow na silowni, bo niektorzy rzeczywiscie maja sylwetki nawet imponujace


Widywałem takich, co mieli naprawdę solidnie rozbudowane sylwetki.Myślę, że tu ma żadnych wątpliwości co do tego, że trenowali siłowo.Plus często lubią się wspomagać SAA.

Bądźmy realistami-nie będziesz bykiem z 45cm łapą od małpowania na drążku.



Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2015-11-08 13:03:06


No raczej ciezko

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Ja nie chcę być bykiem z 45 cm w łapie :v
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy ocena

Następny temat

30 Day Challenge

WHEY premium