SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

coca cola zero na LC

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
metabolizm metabolizmowi nie równy.
To dotyczy każdego produktu.
Nawet guma do żucia potrafi przeszkadzać, ale nie za bardzo rozumiem porównania do zawodników odchudzających sie nie tylko "na diecie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
To, że ktoś jest (nie zawsze) na towarze, to nie znaczy, że może sobie odpuszczać rygory dietetycznej. Koks to nie magiczny środek

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie no pewnie, rozumiem ze przeciętny odchudzający się osiągnie bez tego takie same wyniki Hamowanie łaknienia, odwadnianie, pobudzanie tarczycy itd.. uważasz ze to nic nie zmienia w odczuciach.
A zauważyłeś ze fakt wpływu sztucznych substancji słodzących jest właśnie rozpatrywany od tej strony? Wpływ na łaknienie, wpływ na reakcje mózgu, który oszukany może stymulować organizm do wytwarzania więcej insuliny,...
Nikt przecież nie twierdzi ze od "słodzika" sie tyje bezpośrednio jak od cukrów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6024
u mnie hamowanie łaknienie i odwadnianie skutecznie załatwia 25-30 stopni na zewnątrz :D

suchar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Tak jak pisałem wcześniej, nie zagłębiam się w badania i teoretyczny wpływ aspartamu na organizm, a swoją opinie opieram na właśnych odczuciach i obserwacjach . Mi osobiście napoje inne niż woda pomogły zaspokojeniu głodu między posiłkami i takie przede wszystkim stawiałem im zadanie.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Racja. Trzeba przyznać, że pijąc wodę czuć dziurę w brzuchu ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
dobra, w takim razie odkładam zero na bardzo ciężkie sytuacje. a póki co będę się posilał w razie czego arbuzem. mało cukrów i ładnie zapycha. no i ochota na słodkie przechodzi.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 86 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 978
arbuz IG aż 75 :P

"Bo wypadek to dziwna rzecz. Nigdy go nie ma, dopóki się nie wydarzy." (Kubus Puchatek)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
IG to nic nie znaczący wyznacznik. Arbuz to prawie sama woda i poziom cukru we krwi wzrasta bardzo nieznacznie po jego spożyciu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 516 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4727
@teleki, wysokie IG, bo cukry z arbuza są szybko przyswajalne, ale jest ich mało. Arbuz do blendera i później na pół godziny do lodówki. Pycha.

Rób, albo nie rób. Nie ma próbowania

Dziennik - http://www.sfd.pl/snorri1_/_Dziennik_osobnika_biurowego-t579616.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak zredukować 30kg?

Następny temat

pytanie do tych co zamawiali diete na sfd

WHEY premium