SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co zrobić ?? - WF

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 901 Wiek -4378 dzień Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11710
Witam ! Jka mamy wf to Pan od wfu każe nam biegać 3 kółka, chce złapać mase, biore kreatyne, białko i gainer, czy te bieganie moze mi w czyms przeszkodzić ??
Proszę o odpoweidź
Pozdrawiam :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Ludzie zastanowcie sie czy siłownia bedzie waszym sposobem na zycie..?
Moim zdaniem są o wiele ważniejsze sprawy niż siłownia...
Traktujcie to jako sport, rozrywke

takie moje zdanie..

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1748 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41375
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
nie przesadzaj, chyba ze wam dokola miasta akze robic te 3 kolka.
Idz i nie marudz

*albo zrob jak ja- zwolnij sie z wfu do konca roku

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1249
ja chodzę na boks i też robię masówkę
treningi 5 razy w tygodniu po 1-2h..

Czy Ci 3 kółka zaszkodzą? - nigdy w życiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
Jak dodasz kalorii do diety to możesz biegać dużo więcej.
I wogóle dla mnie to jest śmieszne, że coraz więcej osób w wieku 15-19 lat rezygnuje z WF'u bo sie boją, że masy nie zrobią. Co Ci po masie jak będziesz fizyczną łamagą bez kondycji??
A potem wszyscy sie dziwią jacy to Polacy są słabi w sporcie(ostatnio blamaż z Finami) jak połowa z nich zwalniała sie z WF'u:/. Skąd sie potem mają brać talenty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1089 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12061
sln - u Ciebie to już troche hartkor

Ludzie, nie przesadzajcie - trochę ruchu (bez przesady oczywiście) nikomu jeszcze nie zaszkodziło.

mundur niebieski, orzeł żelazny, zabiłeś dziecko, jesteś odważny...
nie odpowiadasz za swoje czyny, polska policja to sk***ysyny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
nicknuckle- co ty gadasz

Zwalnianie sie z lekcji wfu nijak [badz w malym %] ma sie do slabej reprezentacji polski.Po 1 najczesciej zwalniaja sie z wfu osoby cwiczace "zawodowo" w klubach np pilke nozna, koszykowke, siatkowke, kulturystyke- te osoby za reprezentowanie szkoly juz maja 6 na koniec roku i nie msuza cwiczyc, sa osoby rpzewlekle chore badz w trakcje rehabilitacji.I jest tez grupka obibokow.Ale rpawda taka ze za te pieniadze co dostaja nauczyciele moze z 3-5% trenerow wfu w szolach do lo, nie organizuja nic ciekawe, lekcje sa po to by byly. Najczesciej daja pilke i niech sobie polataja 0 nauki techniki, teori w zadnym zakresie. Takie lekcjie nie maja nic w spolnego z treningiem np pilki noznej w klubie.
Inna inszosc to ze w Polsce nie ma dobrych kadr, nie ma gdzie cwiczyc nowych adeptow, nie ma za co utrzymywac kluby.

To jest problem ministra sportu a nie tego czy jakis kowalski rpzyjdzie na jakis wf

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 207 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8497
one ZCi nawet pomoga dobrze sie rozgrzejesz a tych 3 kulek nie mozna nazwac nawet arerobami chyba ze przez cale zycie nic nie robiles a siedziales przed kompem to bedzie ogromny wysilek dla Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 207 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8497
hehe ja jestem w klasie wojskowej i mam obecnie 1 godz w-f a po tym 5 godz PW(przysposobienie wojskowe) najczesciej chodzimy w teren typu 20 km marsz biegu to pomysl sobie jaki ja mam terror jak inni placza jak maja 3 kolka przebiedz choc sam nie nalerze do tych co uwielbiaja biegac. sorry ze w 2 postach
ps Seba a jak sobie zalatwiles zwolnienie na caly rok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
yh nie zalatwilem porpostu nie przychodzilem a w zamian nagrywalem kolesiowi nowe gry na kompa

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 500 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13230
lol

~Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło~

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy trening do oceny!

Następny temat

Plan do oceny

WHEY premium