SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co z tym zrobic? fotka

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24


Siema
Nie cwiczylem 2 lata (panna mnie zostawila, kontuzja, jakos mi sie nie chcialo) i sa rezultaty jak na focie.
Mam 175cm, 71kg, 19lat.

Zrobilem sobie program na 4 dni na silownie i diete (zero coli, piwa, slodyczy, bialego chleba, 5 posilkow itp).
Jak myslicie za ile bede mogl sciagnac koszulke przy ludziach? :) (wiem, zalezy od genetyki i w ogole, ale tak mniej wiecej).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Niezby oplaca sie robic redukcje na dziendobry. Mysle tu o czyms wiecej niz sciaganiu koszulki.

Autor powinien robic normalne treningi jak poczatkujacy, no ACT. W dni wolne zas biegac!

Bez ciecia kalorii straci i tak ponad polowe sadla jak sie przylozy. wystarczy zmienic jakosc a ilosc splania organizm dopasuje do pewnego stopnia.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 197 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17766
ciezko wrozyc!!!
Ile zdolasz poswiecic dla tego celu? Jesli duzo to szybko

I must travel the path of conquest...
Power is necessary in order to walk that path.
[http://www.sfd.pl/Silka_wujka_torella_%-_-t299653.html ] moja silka

Blog http://www.sfd.pl/torell/blog/_ciąg_dalszy_nastąpił..._-_siła_i_masa...-t490404.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24


fota z boku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702
"nie cwiczylem 2 lata"

a wczesniej ile miales stazu i jakie wymiary ?

przeciez jest cos takiego jak "pamiec miesniowa"(?)

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24
Wczesniej to noga i kosz, nie bylem przypakowany, ale dobrze wygladalem. nie to co teraz. dlatego zrobilem sobie trening intensywny i cwicze na maksa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1288 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13269
Zrobilem sobie program na 4 dni na silownie i diete
ze co?

"Myśl o Narodzie i bądź sobą! Nacjonalizm naszą drogą jest!"

Komora '91

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Ułóż diete, dobierz trening i jedziesz... co do czasu to ciężko powiedzieć, ewentualnie poproś kogoś żeby Ci z fusów powróżył, heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24
Mam diete - zrobiona dzieki doczepionym postom i takiemu jednemu programowi, wiec niezla
trening - tez mam, podobny do drugiej tury cyklicznych, zmienilem pod siebie, wiec tez dobry

No ale mniej wiecej chyba wiecie? Bo ja nie mam pojecia czy moze juz za 2 miesiace bedzie spoko, za pol roku czy za rok? a moze za 2???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Ciężko powiedzieć... organizm organizmowi nie równy poza tym chyba jak po pół roku było by lepiej to chyba się nie wypisujesz, nie?

Ewentualnie tutaj sprobuj http://www.tarot.org.pl/ jak już nie możesz wytrzymać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1986
sciagnac koszulke przy ludziach bedziesz mogl na wakacje juz sciagac :D
Znaczy to zalezy czy sie do tego przylozysz..moj znajomy przytyl 10 kg w 3 miesiace(mysle ze to b.dobrze) i wyrobil sobie miesnie nawet niezle. Nie miał zadnej dokladnie uloznoej diety poprostu jadł "na oko" i cwiczyl:) Jak się przyłożysz i bedziesz systematycznie stosował dietę i trening to do wakacji bedziesz mogl pochawlic sie swoimi miesniami :P ale to jeszcze zalezy od organizmu :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
tylko ze tutaj bardziej redukcja niz masa..

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

duzo czy mało??

Następny temat

Rozstępy

WHEY premium