SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w barku! Co z tym zrobic?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1383

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1158
W zeszlym roku robilem wyciskanie hantli na skosnej i niestety reka poleciala mi do tyłu. Czulem jak caly staw barkowy mi sie naprezyl zanim zdarzylem wyrzucic hantel. Teraz podczas niektorych cwiczen daje sie wyraznie odczuc skutki tamtego incydentu...
Ma ktos moze jakas rade?
Kiedys tam od kogos slyszalem ze przy takich kontuzjach najlepiej jest wkladac łape do gipsu...

Live is brutal...
trzeba sobie radzić.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
jeśli poczułeś "pyknięcie" lub "trzask" w stawie/ mięsniu to należałoby unieruchomić rękę. Nie koniecznie gipsem, wystarczy bandaż i chusta trójkątna.

Warto tez zakupić glukozaminę, kolagen.
Ja stosuje cały czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1158
Tylko problem w tym ze to bylo w czerwcu... Potem mialem dlugo przerwe w cwiczeniach. A teraz wlsnie mi to wychodzi.
A gdy teraz bym zastosowal sie do twojej rady dalo by to cos po takim okresie?

Live is brutal...
trzeba sobie radzić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
teraz to bierz glukozamine, nigdy dość.
ręki to nie ma sensu teraz unieruchamiać.
Idż do lekarza by przepisał ci maść, a najlepiej zrobił prześwietlenie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trzecia glowa tricepsa

Następny temat

Trening-rzeźba pytanie

Wiecej