SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co z tym zrobic ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1418

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 684
mam problem z brzuszkiem trenuje cale cialo nie bede opisywal jak wydaje mi sie malo istotne stosuje mocno rozbudowany trening brzuszka 2xtyg bardzo dobrze mi sie ksztaltuja miesie proste szczegolnie gorne partie ( chyba na dolne musze troszke poczekac bo mimo tego ze je trenuje nadal sa srednio widoczne ) ale w miejscu gdzie mam pas po bokach mam cholera jakis tluszcz czy co to jest ! znajduje sie jakby na miesniach bocznych brzucha i zachodz odrobinke na plecy ! ? to jest poprostu ,,brzuch" czy co ? trenuje dosc dlugo te partie ciala i jakos nie widac wielkiej poprawy mam dalej trenowac czy dodac jakies specjalne cwiczenia zeby sie tegop ozbyc bo mi strasznie psuje sylwetke to !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 684
to ja to chyba bede wazyl 40kg przy wzroscie 1,94 poki co mam 75-76 i jakos nie bardzo ruszam ten tluszcz tam :F
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe,bioderkaJeśli dobrze zrozumiałem
Mam ten sam problem,nie wygląda to ciekawie,normalnym ćiwczeniem tego nie spalisz,aeroby+dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
Wiesz, każdemu inaczej odkłada się tłuszcz, aby go spalić niezbędna jest dieta i aeroby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W takim razie napisz jakim ćwiczeniem można zniwelować tkanke tłuszczową na bioderkach u osób,których tłuszcz odkłada się w małych ilościach

Bo ja tego zniwelować nie moge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
jak zrzucać to z całego ciała, nie da się tak z wybranych rejonów. jedyne ćwiczenia które spalają tłuszcz to aeroby czyli np. bieganie, szybki chód, rowerek itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
być może masz po prostu szerokie biodra
aby to zakryć musisz zacząć trenować brzuch ze wskazaniem na mięśnie skośne brzucha, podrzucam jeden trening (dostałem od f***mastera ):

= spiecia 2xMAX
= wznosy nog 2xMAX
= wznosy boczne ze sztangielkami 4x12

w pierwszych 2 ćwiczeniach stawiaj na jakość - wiesz - w górnej fazie napnij mięśnie i przytrzymaj chwilę

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
z tego co mi wiadomo trenowanie mięśni skośnych poszerza biodra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 684
no tego niewiem a pisze dlatego ze dietke mam aeroby robie i jest roznica widoczna wszedzie ! poza tymi cholernami biodrami czy co to nie jest ! robie boczne jak nie wiem co a tu kapota ... chyba bede musial dluzej poczekac jeszcze jak nic sie wiecej nie da zrobic ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
robiąc boczne napewno nie spalisz tłuszczu po bokach, musisz dalej się odchudzać. Odradzam robienie bocznych w przypadku szerokich bioder.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W takim razie co na skośne polecasz??
Mam do dyspozycji tylko ławeczke do brzuszków.


Kamp_lopi sorki że się podpiołem pod Twój temat ale mam ten sam problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
mówię przecież, że musisz dalej się odchudzać, aż zaczniesz spalać tłuszcz z bioder.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do treningów help

Następny temat

Jak Łączyć ćwiczenia?

WHEY premium