SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO Z TYM ZROBIĆ???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BIUST KOBIETY SKLADA SIE GŁÓWNIE Z TKANKI TŁUSZCZOWEJ (O ILE SIE NIE MYLE ) A WIEC POWIEDZCIE MI CZY DA COS TUTAJ DIETA ABY BIUST MI SIE POWIEKSZYŁ?? JESLI JEST JAKAS MAGICZNA DIETA TO NAPISZCIE PLIZZZ!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Bierzmy pod uwagę realne sytuacje - a to są takie w których młode dziewczyny najczęściej nie stać na siłownię z profesjonalnym instruktorem a nie panem Zdzisiem który większość życia operował wózkiem widłowym ale nagle stwierdził że zajmie się kulturystyką. Wszystkiego się można nauczyć ale pod warunkiem że ma się od kogo uczyć - a ja nie ręczę za to czy każdy instruktor w klubie niedaleko Ulinki ma pojęcie o tym jakie ćwiczenia zalecać na mięśnie piersiowe kobiet... Zresztą to i tak nie ma większego znaczenia ponieważ skromnie rozwinięte piersiowe u kobiet wpływ na biust mają niewielki a z kolei mocniej rozwinięte piersiowe wg mnie wcale nie poprawiają biustu a wręcz przeciwnie... Wystarczy się przyjrzeć, nawet niektórym fitneskom, nie tylko kulturystkom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Niestety muszę Cię zmartwić. Biust, owszem, powiększa się ale tylko wtedy gdy kobieta przybywa na wadze a tego bym Ci nie radził.

Poza tym(trochę fizyki )

Na piersi jak na wszystko działa grawitacja. I to ona między innymi ma wpływ (oprócz słabnięcia mięśni postępującego z wiekiem przy nieaktywności fizycznej) na obwisane biustu. Wniosek - im lżejsze(mniejsze) piersi tym dłużej zachowają swój obecny wygląd

A tak w ogóle to biust nie jest najważniejszy i nie warto sobie z tego powodu robić kłopotu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jesli bym przytyla i przy tym wykonywala cwiczanie na dolne partie?? da to coś ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Niestety nie. Lepiej posłuchaj mojej rady i nie usiłuj tyć na silę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
mozesz sobie uwydatnić biust rozwijając miesnie piersiowe

albo taki lifting:
http://www.mediweb.pl/beauty/wyswietl_vad.php?id=235 


Zmieniony przez - kermit w dniu 2004-02-16 16:20:37

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra dzieki :D a czy przez jazde na rowerku biust mi moze poleciec bardziej??
POIZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
jak zaczniesz przez to spalać tłuszcz to moga polecieć

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Usunięty przez Marcinecki za pkt 4 regulaminu
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Usunięty przez Marcinecki za pkt 4 regulaminu
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Usunięty przez Marcinecki za pkt 4 regulaminu
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Kermit, kobiety nie mające pojęcia o metodyce treningu powinny bardzo uważać z rozwijaniem mięśni piersiowych ponieważ może to doprowadzić do pewnych dysproporcji i zniekształceń w wyglądzie biustu. Więc ja nie zalecam takiego treningu...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bialko?

Następny temat

Callanetics - co to jest?

WHEY premium