SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOGI-CO Z TYM ZROBIC???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 570 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3274
CZESC CHCHIALBYM WAS SIE ZAPYTAC O RADE.JAK JEST DOBRZE UJEDRNIC MIESNIE NOG.2lata temu mialem operacje na kolano i musialem przez 1 rok zawiesic treningi nog.Pakowalem tylko gore i doszedlem do przyzwoitych wynikow i wymiarow(100kg-wyciskanie 112cm klata ,38bic. Po roku wznowilem treningi nog i sile juz zdarzylem odbudowac i jest juz ok.Ale boje nogi(w szegolnosci uda sa b.grube 66cm-udo.biodra-102cmZakupilem wlasnie kreatyne bo chce by moja sylwetka byla jeszce lepsza ale boje sie ze moje nogi jeszcze beda gorzej wygladac.DORADZICIE MI CO MAM ZROBIC ABY MOJE MIESNIE NOG SIE BARDZIEJ UJEDRniły I WYRZEZBILY .MOZE TO SMIESZNE CO NAPISALEM< ALE PROSZE O POMOC. NAGRADZAM SOGAMI
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 442 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9080
Nie bardzo rozmumiem o co chodzi
No wypadało by ćwiczyć nogi żeby jako tako wyglondały to chyba oczywiste.
Chyba że chodzi ci o to że nie możesz tego robić, ale z tekstu nic takiego nie wynika. Nie no nie wiem totalny chaos. Możliwe że chcesz mieć bardziej wyrzeźbione niz masiaste nogi. Proste miejsze cieżary wiencej seri i pow. biegi, rower itp.Kreatyna w niczym nie przeszkodzi. W sumie to nie wiem o co ci chodzi ale chce soga .
Pozdro i powodznia co kolwiek chcesz osiągnąć.

Jest jedna rzecz dla której warto żyć i nie jest to hip-hop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sogarnia = ban przynajmniej w tym dziale

co do pytania - jak otłuszczone są nogi ? jaka mniej więcej jest grubość tłuszczu na przedniej stronie uda ? jeśli duża, to po prostu musisz przejść na dietę redukcyjną i zrzucić sadło
...
Napisał(a)
Usunięty przez Tyka za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 442 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9080

Jest jedna rzecz dla której warto żyć i nie jest to hip-hop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 570 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3274
a macie te sogi za checi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 442 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9080
Słuchaj świrowałem z tym sogiem.
Podaj o co dokładnie ci chodzi, co chcesz konkretnie zmienić a co ci nie pasuje. Pomyślimy nad tym

Jest jedna rzecz dla której warto żyć i nie jest to hip-hop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 570 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3274
CHCE POPROSTU ABY MOJE NOGI A KONKRETNIE UDA SIE ODTLUSICLY I POPROSTU ZEBY BYLY CHUDZSZE I ZGRABNIEJSZE BO JAK NARZIE SA B>GRUBE.A JA NIECHCE ROBIC CALEJ REDUKCJI TYLKO NOGI ZEBY MI SPADLY.A GORNE PARTIE CHCE DALEJ PAKOWAC.I WLASNIE NIEWIEM CZY DA SIE JEDNOCZENSIE RZEZBIC NOGI A ROBIC MASE GORNYCH PARTI????CO RADZICIE.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
nie da się tak...chociaz mógłbyś na masie biegać np 3x 30min w dni wolne od siłowni w celu ujędrnienia mięśni nóg

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2005-11-22 17:46:38

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

więcej mięsni...jaki koktajl ?

Następny temat

Jak urosnąć

WHEY premium