SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co sadzidzie 1,5 roku cwiczen

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 657 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51103
zdarzylo Ci sie cwiczyc silowo??wycisk sporyyyy(o)...naciagany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 215
tak jak trenowalem biegi krotkie na 100 i 400 metrow przez 3 lata.mielismy silownie dwa razy w tygodniu.juz wtedy wykazywalem sie duza sila na klatke wyciskalem przy masie 73 kg 125kg.robilismy przewaznie 4 serie tylko i 6 pow,czyli bardziej na siele.potem przestalem trenowac i zaczelem chodzic na silke sila i masa szybko poszla

zyje po to zeby walczyc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 847 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12430
3 lata siłownia 2 razy w tygodniu, od 1,5 roku siłka na poważnie zatem Twój staż to 4,5 roku. Staż nie rozpoczyna się liczyć od zagryzania metanabolu

This world so trife, Your money or Your life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 215
nie zle myslisz!!!jak bys trenowal koszykowke 5lat, a silownie 1 rok to bys napisal ze 6lat stazu na silowni no co ty?zle mnie zrozumiales,ja trenowalem bieki krotkie a nie silownie mielismy 2 razy w tyg.silownie skladajaca sie glownie z brzucha ,nog,z gory tylko klatka tak sporadycznie 3-4serie,2razy w tyg.wytrzymalosc,2 razy w tyg szybkosc taki cykl treningowy.silownie robilismy zeby wzmocnic miesnie przed urazami i przerabiac ja na szybkosc.Tam wrecz chudlem to nic nie mialo do mojej masy miesniowej postaram sie jutro przeslac zdjecie jak wygladalem w czasie treningu biegowego.ROZNICA BEDZIE NIEWIARYGODNA mialem chyba nz 34cm w lapie ale rzezba brzucha wygrywala

zyje po to zeby walczyc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 215
niewiem co miales na mysli z tym metanabolem???bo ja go jem dopiero od kilku dni.Na tych zdjeciach wygladam jak przed cyklem bo meta jeszcze nie zaczela dzialac!!!!po cyklu pzysle kolejne zdjecia i zobaczymy jakie rozniece beda!!

zyje po to zeby walczyc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1434 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29757
wyglądasz :D zArĄbIscIe !


oBy TaK dALEJ ! :]-)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 215


wejscie smoka

zyje po to zeby walczyc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 847 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12430
Ja i tak te 2 razy w tygodniu zaliczylbym do stazu. Rozumiem ze cwiczyles pod katem biegow:) Wiadomo ze nie dla masy. Niemniej jednak i tak pomoglo to w lepszym starcie. I jak waga idzie?

This world so trife, Your money or Your life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
ogolnie bardzo ladnie ale brzuszek troche odstaje

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 215
jak skonczylem biegac wazylem 73,potem bylo 6 miesiecy przerwy poszlo na 76kg zaczalem cwiczyc okolo 1,5 roku i teraz masa 86,5kg.

zyje po to zeby walczyc

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KREW POT I ŁZY 5 tygodni na hmb plus mono

Następny temat

2007 - 2012, nowe foto str.5

WHEY premium