SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co pić ????? Odchudzanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 331
Witam!
szukałem w wyszukiwarce ale nie było niczego co by odpowiedziało na moje pytanie.
Mianowicie :
Czy jeśli jestem na redukcji i mam dobrą dietę to jeśli będę pić samą wodę to czy mi to da jakiś lepszy efekt??????????
nie chodzi o cuda mam 77kg wystarczy mi stracić jakieś 5 max 7 kg


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 77

Wzrost: 185

Obwód klatki: 105

Obwód ramienia: 40

Obwód talii: 89

Obwód uda: nie znam

Obwód łydki: nie znam

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie znam

Aktywność w ciągu dnia: siłownia basen

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: siłownia

Odżywianie: wcześniej to szkoda gadać teraz elegancko dietka :D

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: good ;p

Preferowane formy aktywności fizycznej: jak będę musiał to mogę i z 3godziny dziennie 6 dni w tygodniu.
narazie chodzę 3razy w tyg po około 2-2,5 godziny


Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: nie wiem biorę jakiegoś aptekowego spalacza

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak mogę kupić

Stosowane wcześniej diety: nie

Sprowadzony do parteru przytrzymam cię parę sekund
Pora na duszenie, czy wytrzymasz na bezdechu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
archeolog ale jak już poruszyłeś temat nie wiem czemu szklanka soku po treningu /100kcal w tym przypadku/ miałoby być takie bez sensu i tuczące wiadomo, że ze wszystkim trzeba uważać, ale dobry sok w niewielkich ilościach nie jest zły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33139
co Ty chcesz tu zrzucać ? jak masz 40 w ramieniu przy 77kg to same mięso z Ciebie

<<ICI LA LUNE>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 331
hahahaha
chciał bym ale jeszcze nie teraz :P
jak bym wlepił zdjęcie to byś zmienił zdanie...
może i dużo w ramieniu ale w pasie 90cm mało?

Sprowadzony do parteru przytrzymam cię parę sekund
Pora na duszenie, czy wytrzymasz na bezdechu?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33139
Ja przy redukcji zdecydowanie omijam napoje gazowane, jesli soki to 100%, no i kawą nie pogardzę.

<<ICI LA LUNE>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Cos czarujesz z tymi rozmiarami...
Woda niby dlaczego ma byc zla. 2-3 litry wody dziennie to podstawa na redkcji. Herbata zielona, jesli lubisz.
To tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 331
czyli tak :
-woda przede wszystkim
-Soki mogą być
i jeszcze słyszałem o tym że jak przed treningiem walniesz dużą mocną kawę to coś pomaga prawda??? czy fałsz???

Sprowadzony do parteru przytrzymam cię parę sekund
Pora na duszenie, czy wytrzymasz na bezdechu?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 331
może jutro zrobię foto i wrzucę jak będę miał czas. (przed redukcją miałem z 42 w bicku :D:D:D)
nie mówiłem że woda jest zła mi chodziło bardziej o to czy odstawić napoje wszystkie ;p
i co z tą kawą prawda??????
i co do mojej budowy ciekawe to barki i ramiona mam prawie nie zalane a na już niżej cycki i bebol

Zmieniony przez - AdrianLBN w dniu 2008-08-11 22:39:01

Sprowadzony do parteru przytrzymam cię parę sekund
Pora na duszenie, czy wytrzymasz na bezdechu?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Soki sobie daruj. Poczytaj na opakowaniu, ile dostarczasz kcal w 100 ml soku. Bomba kaloryczna, a na dodatek masa cukru i chemii.
Kawa ? Dobra rzecz, ale pamietaj, ze z czasem ciezko sie bez niej obyc, wiec moze Ci juz tak na cale zycie zostac

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2008-08-11 22:46:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 331
aha no ale ja raczej nie pije kawy to na jakiś miesiądz redukcji to powinno dać dobry efekt to co kawka przed treningiem pomoże w lepszym spalaniu tak????
i jeśli mogę podczepię pod ten temat jeszcze inne pytanie które nie daje mi spać
Czy jak mam dzień nie treningowy to mogę iść na basen czy basen traktować jako trening i po nim też zostawiać czas na regeneracje ????????????

Sprowadzony do parteru przytrzymam cię parę sekund
Pora na duszenie, czy wytrzymasz na bezdechu?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1740
zagraniczne magazyny zalecaja picie chłodnej wody podczas redukcji, ale powoli - tak, by nie przeziębić gardła. Chodzi więc o wodę o temperaturze troche poniżej pokojowej (orzeźwia + jej ogrzanie wymaga od organizmu zużycia dodatkowych kcal). Ciepla woda wchlania sie szybciej, wiec pij ja gdy zalezy Ci na szybkim uzupełnieniu płynów.
Woda wypijana w postaci naparów (herbata, ziółka) tez jest ok. Co wiecej, wiele osób tak woli, bo nie lubi pic samej wody. Dodatkowa zaleta herbatek sa ich dodatkowe właściwości - w szczególności np zielonej czy czerwonej herbaty, wywaru z bratka (dla osob w problemami z trądzikiem) i ziółkami roznego rodzaju w zależności od potrzeby.
Kawa jest dosc kontrowersyjna, ale obecnie przyjmuje sie, ze picie jej niewielkich ilosci jest jak najbardziej wskazane, w szczegolnosci dlatego ze dawka kofeiny z "małej czarnej" podnosi w niewielkim stopniu wytrzymalosc - przedluza czas gdy jestesmy w stanie wykonywac sredniointensywne czynnosci.
Co do sokow, to sa one raczej srednim wyborem. Chodzi o to, ze te sklepowe robione sa z owocow najnizszej jakosci (tak, tak...) i co najwyzej niskiej, przecietnej - chodzi o to, ze jak jablko juz sie do lepszych celow nie nadaja, to idzie na soczki. Do tego zawieraja konserwanty oraz sa bardzo kaloryczne, wiec na samych soczkach mozna niezle sie utuczyć! Ich bardzo dużą zaletą jest to, że są bardzo bogatym źródłem witamin i świetnie wpływają na np wygląd skóry.
Odpuść sobie zupełnie wszelkie napoje słodzone. Zarówno te 'zero kalorii' jak i kaloryczne. Totalny shit, konserwany, kwasy, słodziki powodujące raka mózgu (tak, tak - w USA to zbadali) do tego substancje żrące (coca-cola znana jako odrdzewiacz ), a w knajpach do produkcji napoju gazowanego uzywa sie maszyn do ktorych sie podłącza zbiornik z koncentratem ekstraktu, dwutlenek węgla oraz kranówke! Tak, tak - np w wawie w fastfoodach serwuja cole, czyli koncentrat rozcieńczony kranówka i z bąbelkami!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Zalezy co na tym basenie bedziesz robic. Ja traktuje plywanie regenreacyjnie, ale przy 30-40 min kraula na przyklad, to juz raczej aeroby.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PO TRENINGU

Następny temat

Dieta do oceny by szymon07

WHEY premium