SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co pić? Wody smakowe?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Witam, zaczęło się robić ciepło, a co za tym idzie, chce się więcej pić. W sumie nic nadzwyczajnego, ale tu mam mały problem. Co najlepiej pić?

Wiem, że najlepsze byłyby wody mineralne niegazowane, ale dość słabo mi wchodzą. Co prawda mogę pić taką wodę przez cały dzień, ale na drugi już nie mogę na to patrzeć. Po prostu "brakuje jej smaku".

Wody mineralne gazowane w ogóle mi nie smakują. Nie odpowiada mi ich smak, a poza tym słyszałem opinie że bąbelki nie zawsze są dobre, gdy się ćwiczy.

W sklepach pojawia się ostatnio coraz więcej "wód" smakowych. O ile takie coś można nazwać wodą. Jak patrze na wartości odżywcze to dochodzę do wniosku że lepiej się napić Neste W sumie ono ma podobne wartości odżywcze (tzn. węglowodany). Poza tym ich skład to też wiele różnych związków chemicznych...

Ostatnio zasmakowała mi woda Nałęczowianka gazowana smakowa. W sumie zawiera 2,5 g węgli/100 ml. Więc całkiem nie najgorzej. Czy jej picie jest w porządku? Czy raczej też należy ją potraktować jako typowy napój gazowany?

Więc na koniec, co radzicie mi pić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
To nie woda tylko oranżada.

Najlepsza woda zwykła. Jak chcesz smaku to kup aminokwasy rozpuszczalne np. o smaku cytrynowym. Kilka łyżek do wody i fajny napój się robi;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11694
No wode oczywiscie najlepiej, z mojej strony polecam Muszyne, mi bardzo smakuje.

A co do tych smakowych to najczesciej zawieraja cukier, wiec to juz syf.
Chociaz niedawno zauwazylem ze smakowe wody "Gorska Natura" sa slodzone slodzikami i nie maja kalorii, a smaki standardowe: truskawka, cytryna, i nowosc Gruszka Aloes Melisa.
Ale nie pilem, wiec nie wiem jakie sa ;)

Deep into yourself is where You will find motivation.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
Herbata, kawa, różne napoje bez cukru może być cola zero, możliwości jest wiele praktycznie jak wliczysz w bilans to od czasu do czasu możesz napić się nawet ice tea czy cuś.

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1709
cola zero, to najgorszy syf jaki powstał.:D
Kolega na górze dobrze napisał lub po prostu zwykłą cytrynę kilka plasterków do zwykłej wody i jest "malinowo". Ewentualnie zawsze zostają tabletki(magnezowe, witaminowe itd).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 714 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16545
ola zero, to najgorszy syf jaki powstał.:D- możesz to rozwinąć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
od dawna wiadomo, że coca cola to syf, a dodatkowo coca cola zero ma aspartam, a to też jest syf.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 841 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7869
jak naprawde chce sie pic to najlepsza jest zwykla niegazowana - polubisz

a poki co to cytryna+listek miety i masz super wypasisty napoj:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 118 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2711
Wody niegazowane wchodzą jak musisz zgasić ostre pragnienie, potem to już normalnie pijesz. Dodatkowo to, że po jakimś okresie czasu nie chce się tak pić jak choćby po czymś słodkim.

Po prostu lej dużymi łykami, a jak nie to lekko gazowaną i chyba tez powinno być dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Smak można wyczuć przy wodach wysokozmineraliozowanych jak muszyna, kryniczanka, piwniczanka, staropolanka. Jeśli jesteś zdrowy pij podczas upałów świetne.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
Cola może i syf, ale w tych czasach wszystko nim jest i wszystko nim nie jest ... . Wiesz w jakich dawkach musiał byś dostarczyć tego aspartamu z coli żebyś odczuł coś negatywnego dla zdrowia? Warto zachować umiar przecież 3 butli nie będzie pił dziennie.

Eee... Lubię placki ^^

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na redukcję- proszę o ocenę.

Następny temat

Dieta na mase

WHEY premium