SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co pić podczas diety na mase?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 487
wiem ze duzo wody niegazowanej herbate tez mozna. gazowane to wiadomo ze nie ale czy nektary marchewkowe lub bananowe można.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278
Wiadomo, w rozsądnych ilościach i alko nie zaszkodzi. Sam lubię sobie wyjść w weekend na miasto wypić ze znajomymi piwo w klubie ;P Nie żeby iść i zachlać pałę co weekend, ale jedno dla smaku można ; ) Chociaż czasami lubię sobie pofolgować i napić się porządnie. Dobrze mi to działa na psychikę ;P Taki odblok organizmu. :P Ale to chyba bardziej kwestia mojej podświadomości ;P

A co do mojej wcześniejszej wypowiedzi to miałem na myśli raczej picie piwa jako napój jak robi to dużo osób. "ale k***a gorąco. Napije się zimnego browarka będzie zaj**iście. A wypiłem jednego to może jeszcze 4 co tam".

Zmieniony przez - Levvy w dniu 2012-09-25 23:58:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278
Stary wszystko możesz pić. Byle nie alko ; P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 487
czytałem co innego a i czy soki i mleko wliczam do bilansu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278
Specjalistą od diety to ja nie jestem, ale wydaje mi się że chyba nie wliczasz.

Ja wychodzę z założenia, że picie normalnych płynów takich jak woda gazowana czy niegazowana [wiadomo na trening to niegazowana ;P], czy soki, kawa, herbata nie ma większego wpływu na dietę, więc ja piję to na co mam ochotę ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Soki ze sklepu czy samoróbki mają fruktozę więc wliczasz je w bilans. Tak samo z mlekiem - posiada białka węgle i tłuszcze więc wliczasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
oczywiście ze wliczasz :P Zrobi se gość diete na styk niby ma nie zalewac a soku nie wlicz i masz dodatkowe kilkaset kalorii :P więc sam wyciągnij wnioski :P czy musisz ten sok pić nie obejdziesz sie bez niego :P ?? ja tam wale czysta wode i żyje nawet sie przyzwyczaiłem

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Macie cole zero, sok z cytryną, herbaty różne. A jak sobie wliczysz w bilans to wszystko możesz wypić - mleko, sok, maślankę etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Stary wszystko możesz pić. Byle nie alko ; P

Alkohol równiez można spożywać - w odpowiedniej ilości i nie widze problemu Picie wina, czy chociażby piwa niesie za sobą pewne korzyści

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 290 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7197
Bazuj na wodzie. Przedtreningowo moze byc kawa. W czasie treningu dobrze pic wode (rozsadne ilosci). Potreningowo moga byc soki. Po posilku dobrze wypic cos cieplego. Unikaj gazowanego, alkoholu, dosladzanego (w ciagu dnia, po treningu moze byc jako szybkie uzupelnienie glikogenu).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 917 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16004
najlepiej to pij wodę, a jaj już musisz coś innego to pij napoje izotoniczne:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3000
Skerx szanuję to co piszesz ale picie alkocholu tylko odwadnia i jak każdy wie np po piwie można niezły mięsień piwny zbudować hehe ;]
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w diecie - massa

Następny temat

Szybkie pytanko

WHEY premium