SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przejście na redukcję z diety na masę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, po pewnym okresie treningów i diety nastawionej na nabranie masy, przyszedł czas, kiedy mi tej masy już w zupełności wystarczy i chciałbym zredukować swoje kilogramy nie przerywając ćwiczeń. Mam 23 lata, ważę obecnie 96 kg i dieta na masę zawierała ~3600kc, 180g białka, 400g węgli i 90g tłuszczu. Wyliczałem swoje zapotrzebowanie na redukcję, wyszło jakieś ~2500kc, 180g białka i teraz moje pytanie, czy (tak jak wiele osób piszę w temacie) zniwelować tłuszcz do minimalnych wartości? Oraz co zrobić z węglami, zostawić je na podobnej wartości czy może zmniejszyć/zwiększyć?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 4463 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78211
tłuszczu masz w sam raz. Kasuj powoli węglowodany.

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aby zmniejszyć węglowodany, będe musiał ograniczyć g makaronu i ryżu, bo z tego co się orientuje kasza gryczana i ryż brązowy mają podobne wartości węglowodanów co ryż biały i makaron pełnoziarnisty. Także sama zamiana ryżu z białego na brązowy itp tych produktów raczej nic nie da:/ Chyba, że macie może jakieś jeszcze lepsze zamienniki lub produkty którymi można je zastąpić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta - ocena

Następny temat

zdesperowany czekam na pomoc

WHEY premium