SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co najlepiej pić poza treningiem przy diecie na mase ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1423
tak jak w temacie , co najlepiej pic poza treningiem przy diecie na mase i bez diety co najlepiej pijac( oczywiscie chodzi mi oprocz wody ) ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
domer ale problem wycisnąc grejfruta !!!!!!!!!!!!! panowie nieschizujmy znowu po drugie zamiast isc 3 razy do kina mozesz zainwestowac w owo urządzenie i bedziesz mogl sie delektowac sokami naturalnymi cały rok i chyba wyjdzie to owiele taniej niz soki z kartonów :)

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2840
herbate bez cukru, a rano mozesz nawet jakis soczek xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6171
jeszcze wodę mineralną

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
zieloną herbatke i jest pieknie :)
1

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 216
ja polecam soczek, po za tym też pije herbatke, unikam gazowanego, COli, Pepsi itp herbatke też pije :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1855 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18383
glukoze z wodą po treningu (węgle proste)

przede wszystkim bądź w formie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Skoro na masę to najlepiej coś kalorycznej, ale i nie pozbawionego witamin. Proponuję zatem sok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
Wiad kalorycznie nieznaczy dobrze takie soki w wiekszosci są słodzone cukrem a to jest niezabardzo zdrowe wiec lepsza zielona herbatka jak juz pisałem do tego jest swietnym anykatabolikiem i antyoksygantem posiada wiele wit c i flawonidów czy jak to sie tam nazywa :)

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
No wiesz, ja zawsze przed kupnem soku sprawdzam na kartonie czy wartość odżywcza, w szczególności ilość ww wynika z cukru w składzie soku czy nie. Wbrew pozorom jest wiele soków bez dodatku cukru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
no tak ale ja tam niejestem zabardzo pewien co do soków wiesz jak to jest ale nie zaprzeczam ze niektóre sa ok najlepsza alternatywa sa swiezo wycisniete soki np z grejfruta :)

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
dajcie sobie spokój z sokami

herbata , woda mineralna , ewentualnie troche mleka zimnego

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2006-08-25 23:08:03

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja brzycha przy masowaniu

Następny temat

nigdy nie przytyje

WHEY premium