SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy diecie na mase. waga 62 kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4255

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 277
Witam, mam 16 lat waze 62 kg wzrostu mam 176 cm .
bylbym wdzieczny za pomoc w ulozeniu diety na mase tak jak w temacie.
pierwszy raz ukladam diete, odzywki jak narazie odpadaja z braku pieniedzy . narazie mam taki pomysl na diete

7:00
płatki kukurydziane (okolo 60 - 70 g )
mleko 3,2% (okolo 200 ml)

10:00 ( w szkole )
chleb razowy np z szynka + ser zolty ( dwie kanapki )
banan

12:00 (w szkole )
chleb razowy np z szynka + ser zolty ( dwie kanapki )
banan

15:00
jajko z makaronem lub jajecznica ( 4 jajka )

17:00
pierś z kurczaka 200 g
ryz 100 g

20:00
pierś z kurczaka 200 g
ryż 100 g

21:30
płatki kukurydziane (okolo 60 - 70 g )
mleko 3,2% (okolo 200 ml)


w obliczeniach wyszlo mi w sumie
2352 kcal
155 g białka
29 g tłuszczu
357 g węglowodanów



to jest tylko przyklad tego co narazie wymyslilem . co moglbym pozmieniac ? i w jakich ilosciach ? macie jakies pomyslly jak to przyrzadzic, tak zeby najlepiej smakowalo ? i oczywiscie niechce dzien w dzien jesc tego samego ; p wiec jakmoglyby wygladac inne dni ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 696
Pierwszy posilek jest troche ubogi w wegle:/ Do posilkow dodaj warzywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 696
Cala dieta cienizna:/ O ktorej masz trening?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 277
wiec co proponujesz na sniadanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 277
trening godzine po posilku o 17 czyli okolo 18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 696
Platki moga byc. Ja np banana wale na poczatke pozniej owsianke + 2 jaja na twardo kromka chleba zytnio razowego. Do sniadania w szkole dodaj jogurt naturalny. Przed treningiem do posilku warzywo jakies i oliwa z oliwek po nie ryz a ziemniaki. A przed snem twarog chudy
No i ta jajecznica w srodku nie pasuje wg..:/

Zmieniony przez - kaczel w dniu 2011-04-11 16:23:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
okołotreningowo bez tłuszczy

za mało tłuszy w diecie, liczyłeś swoje zapotrzebowanie czy na pałe układałeś?? powinno być około
2g/KMC białka
1g/KMC tłuszcze
reszta węgle
i podstawa obliczyć swoje zapotrzebowanie kcal

Zmieniony przez - PK_Kaczor w dniu 2011-04-11 16:30:32

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 277
nie wiem czym zastapic ta jajecznice ale zazwyczaj w srodku dnia jest jakis obiad tyle ze nigdy nie wiem jaki i zawsze cos innego .
co do twarogu to probowalem go jesc na kilka sposobow ale wlasciwie jem go na sile tak mi nie smakuje, masz moe jakis pomysl z czym to zjesc ? albo jakie danie przyrzadzic z twarogiem ? jak narazie wyglada to tak :


7:00
płatki kukurydziane (okolo 60 - 70 g )
mleko 3,2% (okolo 200 ml)
jajecznica z 4 jaj
banan

10:00 ( w szkole )
chleb razowy np z szynka + ser zolty ( dwie kanapki )
banan
jogurt

12:00 (w szkole )
chleb razowy np z szynka + ser zolty ( dwie kanapki )
banan

15:00
obiad

17:00
pierś z kurczaka 200 g
ryz 100 g
warzywa
oliwa z oliwek

20:00
pierś z kurczaka 200 g
ziemniaki

21:30
twarog chudy 200 g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 696
No posilkow w szkole dodaj jakies warzywo np. pomidor papryka ogorek...Z ta jajecznica do I posilku to nie wiem chyba raczej sie pozygarz:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
zamiast kukurydzianych owsiane daj, jajka bym dal gotowane, ser żółty do wywalenia, wędlina chuda, jogurt i banany bym wywalił, dałbym warzywa i tłuszcze jakieś, oliwa orzechy, okołotreningowo bez tłuszczu, na noc twaróg z oliwą, albo wymieszac osobno i woda zapijac :) i tłuszczy brak w diecie, oblicz zapotrzebowanie kcal


a jeszcze lepiej zamiast jajek jakieś WPC zakupic i dawać ale jak już kto woli, ja bym jajek nie wcisnał :/

Zmieniony przez - PK_Kaczor w dniu 2011-04-11 16:41:51

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 277
to co radzisz zamiast jajecznicy ? moze cale sniadanie zmienie na takie jak Ty mowisz banan owsianka 2 jajka na twardo i chleb zytni pelnoziarnisty 2 kromki

do sniadania w szkole wystarczy jak dorzuce jedna czerwona papryke cala ? albo pomidora calego ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do poprawy :-)

Następny temat

Dieta a jedzenie słodyczy

WHEY premium