SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co pić albo jak pic ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2040

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 243 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8643
Witam jestem na Low Carbie i pije obecnie sama wode. I tu mam pytanie. Co moge jeszcze pic oprocz wody? Jak zrobic, przyzadzic wode zeby byla urozmaicona smakowo ?

100% Creatine Confessor by injection!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15365
cytryna + słodzik
lift
cole i pepsi na słodzikach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 243 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8643
czyli w sumie moge sobie strzelilc lemoniade. Mieta + Cytryna ale słodzik na Low carbie jest dopuszczalny ? I jak tak naprawde jest z cola zero i Liftem ? Faktycznie 0cukru/wegli ?

100% Creatine Confessor by injection!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15365
słodzik to nie cukier, możesz pić, cole zero, pepsi max itd są na słodzikach i nie mają cukru więc możesz spokojnie pić ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1070 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58323
Gdzies na sfd i o ile dobrze pamietam sam pan Szukala mowil ze u niektorych sam slodki smak slodzika powoduje wyrzuty insuliny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 234 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1202
polecam zielona herbatę ;)
i nie pił bym tego syfu słodzonego słodzikami

Don't never let somebody tell you.. "You can't do something". You got a dream, you gotta protect it.
People can't do something themselves, they wanna tell you..
"You can't do it". You want something? Go and get it!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 243 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8643
Zielona herbate pije ale ilez mozna to pic? Zazwyczaj pije ja rano i wczorem. Kawy nie pijam bo nie lubie. Woda juz nie wchodzi tak dobrze jak kiedys. Nie mam kompletnie pomyslu, jak sobie to wszystko urozmaicic. Wlewajac sok z cytryny + ugnieciona mieta smak bedzie sredni bez cukru ... jednak sprobuje.

Zmieniony przez - Grimmjow. w dniu 2011-04-16 22:16:42

100% Creatine Confessor by injection!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Od czasu do czasu można się napić. Wyrzutu infy nie powodują stymulują apetyt. generalnie herbata woda z cytryną na przykład

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 627
Ja tam zrezygnowałem z cukru i teraz nie wyobrazam sobie posłodzonej herbaty itp. Moze Twój organizm domaga sie cukru bo mu czegoś brakuje? Pozatym jak pisze s.m.p.a. od czasu do czsu napij sie czegos na co masz ochote napewno psychicznie Ci to pomoze. (Tylko nie odrazu 2,5L Colki :D)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
kupiłem ostatnio light do dziś stoiw lodówce juz 2 tydzień odrzuca mnie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Ewentualnie jeszcze herbata zielona, czerwona, lub jakies ziola.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuję porady, nowicjusz!

Następny temat

Pytanie.

WHEY premium