SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co moge sobie kupic na zwiekszenie sily??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1063

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 119
witam mam pytania bo moge zaczac brac zeby wziekszyc swoja sile?? cwicze na silowni od wrzesnia jeszcze nic nie bralem

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 75

Wzrost: 177

Cel treningowy: sila

Staż treningowy na słowni: 5

Uprawiane inne sporty: -

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): atlas laweczka

Dieta: -

Przeciwskaznania medyczne: -

Zażywane suplementy: -
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Zainwestuj w diete


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113
jak tacy ludzie denerwują "Zainwestuj w dietę" człowiek się pyta o pomoc a ty mu walisz jakieś śmieci żeby nabic posta. Szkoda że nie napisałeś ile możesz przeznaczyc na odżywki. spróbuj na początek jakiś jabłczan albo kre-alkalyn to z takich tańszych jeszcze możesz przyjąc cm3 treca sporo tego jest. Ewentualnie obczaj jeszcze tą strone https://www.sfd.pl/cykl_na_sile_i_odrzywki-t414515.html powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Proponujesz odżywki osobie która ma mały staż i nie ma DIETY, pytam się: po co ? żeby siła wzrosła ?
Siła na poczatku idzie do góry nawet na najdurniejszym planie
Bez diety nie ma NIC ! Odzywki i suple są jej uzupełnieniem.
Po 5 miesiącach brać odzywki nie mając diety to strata kasy.


Pzdro



Zmieniony przez - Viren w dniu 2010-02-24 19:47:00

Zmieniony przez - Viren w dniu 2010-02-24 19:47:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113
Jak chce odzywki to niech sobie kupi zapytal sie jakie mu polecasz odrzywki a nie diete, to mu napisałem a jak jestes taki kozak znasz sie na wszystkim tak bardzo chcesz pomagac to mi napisz djete

Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8299
POK1 czy Ty myślisz co piszesz i widzisz to? Viren ma racje, dieta to podstawa. Odżywki to tylko dodatek tak naprawdę, dieta, porządny trening, regeneracja i jak jest okres tzw bez formy, gdzie mimo diety, zmiany treningu jest zastój to można jak kogoś stać po suple. I to co napisałeś

(...) a jak jestes taki kozak znasz sie na wszystkim tak bardzo chcesz pomagac to mi napisz djete

można sądzić, że sam nie masz diety albo jesteś dzieckiem co uważa że kreatyna to magiczne kapsułki. Dobrze że go w SAA nie wprowadziłeś.

I jeszcze jedno, wydaje mi się że kolega działy pomylił, Odżywki, Suplementy byłby właściwszy. Pozdrawiam

"Everything Is Possible When You Really Really Want It"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Aaa bardzo proszę

https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html

Najpierw sam coś ułóż, nie dostaniesz tutaj gotowców na pewno, musisz włożyć trochę wysiłku, ułozyć coś i dać do sprawdzenia.


PS: Może trochę grzeczniej byś się odnosił, odzywki typu "jak jesteś taki kozak" zostaw dla siebie.



Pzdro

Zmieniony przez - Viren w dniu 2010-02-24 20:41:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113
a czy ja mówię że nie mam diety ? nie przypominam sobie. A twoje zachowanie wskazuje właśnie na to ze tak jest !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113
a do boc2u to nie uważam że kreatyna i tym podobne suplementy to magiczne kapsułki :) mam dietę, myślałem nad kupnem suplementów ale narazie nie kupiłem i nie mam zamiaru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
5 miesięcy i juz siła?
ja od siebie polecam zwiększać nadal masę, siła i tak nadal rośnie, a jak nie rośnie to wina może leżeć po innej stronie. to napisz czy masz stagnacje to się pomyśli

pytanie brzmiało, "co mogę sobie kupić?"
j.w. - te pieniądze przeznacz na dietę.


zdr!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozgrzewka do ACT

Następny temat

roznica ciezarow

WHEY premium