SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zwiększenie siły

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23
Witam.
Chciałbym koniecznie zwiększyć siłę, bo ostatnio miałem problem z podniesieniem nawet 40 kg nadproża w robocie. Na klatę rok temu brałem ok. 60 kg. Obecnie biegam i robię pompki oraz podciągnięcia, które na nic mi się nie zdają, bo raz robię 50 pompek, raz 65 w pierwszej serii, a z podciągnięciami to czasem robię 12, a czasem tylko 10, a zwiększyć tych osiągów nie mogę. Poza tym wszystko poszło w rzeźbę, udało mi się wyrzeźbić klatę i kaloryfer, jednak co z tego, jak w dalszym ciągu zero siły. Chciałbym kiedyś brać chociaż 120 na klatę, ale nie wiem od czego mam zacząć. Proszę o pomoc.

Waga: 71

Wzrost: 175

Cel treningowy: SIŁA

Staż treningowy na słowni: brak

Uprawiane inne sporty: bieganie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): tylko drążek do podciągania

Dieta: nie stosuję

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2373 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23960
Zapisz się na siłownie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 11397 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43840
przy odpowiednim odżywianiu i treningu w rok powinno się udać dojść do 120kg:) wystarczy zacząć regularnie ćwiczyć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening z Men's Health

Następny temat

Jakie ćwiczenia z moim sprzętem

nutlove nowy