SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co jesć w szkole

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1128
Mam problem z jedzeniem w szkole! Znudziły mi się już kanapki które wcinam od kilkunastu lat. Ostatnio usłyszałem, że można przygotowac sobie w domu w mikserze fajny i pożywny posiłek(mini-obiad)i zjeść(wypić) go w szkole. CZy ktos słyszał coś wiecej lub zna jakieś przepisy na tego typu dania?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9269
jak chcesz wypic to mozesz zmiksowac np. kostke sera, dwa banany i jogurt/mleko
albo micha do szkoly ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56
mój kumpel np. do szkoły bierze se lache kiełbachyy:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 580 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4710
U mnie każdy kumpel bierze laske ze sobą;[ co wy tam u siebie w szkole preferujecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1973
Polecam temat o " koktajlach masowych "
https://www.sfd.pl/koktajle_masowe-t300741.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
Duzo opcji jest mozesz jedzernie przygotowac w pojemnikach i brac do szkoły np. ryz+piers polewasz oliwa i do tego jakas sałatki i jest si:)

Koktajle tez sa dobrym rozwiazaniem jezeli bedziesz miał dobre składniki.
Gdzies tu był temat o takich posiłkach własnie i były rózne przepisy na koktajle ale musisz poszukac jak chcesz.

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1128
no tak ale czuje niedosyt ponieważ nie interesują mnie dania na słodko z drugiej strony bramie kurczaka i ryż do szkoły do średni pomysł ponieważ albo ktoś mi go zje albo nie będę miał miejsca żeby wyciągnąć widelec i delektować się obiadem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 956 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13062
koktajle na sslodko NIE,kanapki NIE ,pojemniki z jedzeniem NIE!!Nic ci sie nie podoba!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7925
ja co prawda chodze do nieco "innej" szkoly ;p ale codziennie o 11 wyciagam miske z ryzem i jem, nie wiem co to za problem jest dla ciebie, nawet na przerwie mozesz przeciez o***ac szybko, a tak swoja droga ciekawe kto mialby ci to zjesc ... przyznaj ze poprostu sie wstydzisz

Zmieniony przez - pelski w dniu 2008-12-10 11:57:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56
albo se tego kurczaka w bułe wpakuj i gitara:D: taki chamburger:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6233
Ja biorę dwa posiłki do szkoły^^ Jak ktoś krzywo patrzy to coś miłego powiem i szybko ucieka . Nie mam zupełnie z tym problemu. Znajomki się tylko śmieją czasem jak to wszystko wyjmuje (razem z piciem), że piknik sobie robię na przerwie. Czasem nawet mi pozwolą nauczyciele na lekcji jeść . Ale oni już są przyzwyczajeni do widoku pojemniczka z ryżem i kurczakiem polanym oliwą

You want something?
Go and get it.
Period.



>>>BodyBuilding<<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny i poprawy :)

Następny temat

Proszę o ocenę i cenne wskazówki bym mogła dokonać korekty

WHEY premium