SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co brać by być "większym"

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9
Witam, mam 18 lat, 67kg i 183 cm wzrostu, na siłowni ćwiczę rok i i mam problem z przybraniem na wadze, nie stosuję żadnej diety ponieważ nie jestem w stanie w niej wytrwać ale ogólnie jem dużo, a przynajmniej tak mi się wydaje. Trochę poczytałem i myślę, że dobrym pomysłem byłoby wspomaganie się jakimiś suplementami diety, myślałem o kreatynie i gainerze, a może białko? Z góry dziękuję za pomoc!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33143 Napisanych postów 23214 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278163
senatoranches
na siłowni ćwiczę rok i i mam problem z przybraniem na wadze, nie stosuję żadnej diety !
Tu nie ma co komentować i doradzać - sam sobie odpowiedziałeś na swoje pytanie . Brać musisz jedzenie by być wiekszym i koniec kropka :) ..Suplementów mozesz jeść cale wiadra ale jeśli dieta nie dopięta to nic ci z tych supli




Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2019-01-10 16:45:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
Minimum musisz jeść więcej niż wydatkujesz a więc tutaj by trzeba było. Szukać ewentualnych błędów. Wtedy będziesz wiedzial czego w diecie brakuje i co można sobie ewentualnie dokupić by ją podciagnac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 275 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4982
jesz co konkretnie ? chipsy, batony, kanapki i cukierki czy konkretne posiłki ? jeść dużo można i tak i tak, po drugie jedyny suplement to osobiscie bym doradził Bulk zamiast gainera lub samo białko WPC np Trec Whey kreatyne odpuść na starcie to nie jet suplement dla początkujących bez diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Najlepiej napisz nam wieczore jak wszytskie posiłki z dnia dzisiejszego już zjesz co dzisiaj zjadłeś i mniej więcej jakie ilosci

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 647 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24356
Jak nie masz diety to nie bierz się za żadne suplementy. Ja na początku swojej drogi z siłownią też brałem Stormy+Mono, CM3, Gainery (MASS XXL, Mammoth, UNS), Nitrobolon i coś by się tam jeszcze znalazło i g**** to dało bez diety. Dostosuj dietę pod siebie żeby była prosta i skuteczna. Śniadanie Jajecznica ze szypiorkiem i pomidorem, potem na obiad zamiast ziemniaków worek ryżu do mięcha itp. Naprawdę uwierz że szkoda pieniędzy na to wszystko bez diety.



Zmieniony przez - Myckol57 w dniu 2019-01-10 19:55:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
jeżeli uważasz, że jesz dużo to spróbuj oszacować to co jesz i wrzucić wg tego schematu, bo możesz się mocno zdziwić
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html


Zmieniony przez - DJ_DoDo w dniu 2019-01-11 08:49:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
Myckol57
Jak nie masz diety to nie bierz się za żadne suplementy. Ja na początku swojej drogi z siłownią też brałem Stormy+Mono, CM3, Gainery (MASS XXL, Mammoth, UNS), Nitrobolon i coś by się tam jeszcze znalazło i g**** to dało bez diety. Dostosuj dietę pod siebie żeby była prosta i skuteczna. Śniadanie Jajecznica ze szypiorkiem i pomidorem, potem na obiad zamiast ziemniaków worek ryżu do mięcha itp. Naprawdę uwierz że szkoda pieniędzy na to wszystko bez diety.

Zmieniony przez - Myckol57 w dniu 2019-01-10 19:55:22


no niestety czasami przekonanie sie an wlasnych bledach jest tym elementem, ktory otworzy nam oczy na pewne kwestie
sam jak zaczynalem cwiczyc to okolo 3 lata krecilem sie w kolko, cos tam zbudowalem, ale sylwetka nadal byla kiepska i to mnie zmotywowalo w koncu by dopracowac jadlospisy
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacze. Który wybrać?

Następny temat

Ashwagandha + melisa ?

WHEY premium