SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co brać by przyśpieszyć efekt? Poczatkująca :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 354
Witam !!!
Mam 20 lat i miesiąc temu zaczęłam regularnie ( codzienie prawie ) chodzić na siłownię .Strasznie mi się spodobało inie zamierzam przestawać :) Wykonuję ćwiczenia cardio, trening siłowy i chodzę jeszcze na różne body sculpy, reconstructy itd. :) Widze efekty ( schudłam już ok 6 kg) ale chciałabym je troche przyśpieszyć.
Możecie polecić coś co pozwoli mi szybciej zredukować tkankę tłuszczową i podbudować mieśniową? Zaznaczam, że musze jeszcze ok.10 kg sie pozbyć żebym mogła spokojnie patrzeć w lustro :) Będę naprawdę wdzięczna za pomoc !!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
a dieta jest???

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 867 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11652
najpierw zadbaj o diete z ujemnym bilansem.
z suplementow green tea, omega-3, cla ew. kreatyna
jesli nie ma problemow z sercem to jakis termogenik: therm line 2, thermo speed, thermo shape itp.
do tego witaminy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 354
Dieta jest :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45993
nie rob tak bo w anoreksje wpadniesz....mialem kolezanke co chciala chudnac i uwazala caly czas ze jest za gruba,skonczylo sie w szpitalu.
Lepiej stopniowo i powoli.
Kup sobie l-karnityne i zalezy jaka masz diete-mozesz dokupic aminki

Zmieniony przez - salix w dniu 2006-08-17 14:17:21

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 867 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11652
karnityna przy odchudzaniu jest tak potrzebna jak truskawki przy produkcji silnikow odrzutowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Natalka_pń -nie dałaś nam poznać szczegółów dotyczących najważniejszego w sumier aspektu czyli diety, ale jeśli miłbym ci dać dobrą radę to nie powinnaś zbyt szybko pragnąć chudnąć bo najtrwalsze są efekty gdy nie dzieje się to zbyt szybko/więc cierpliwości/, bo jeśli jest to proces zbyt szybki to właśnie traci się najwiecej wody z której w przeważającym stpniu składają sie np. mięśnie a tłuszcz jakby "zamaskowany" spadkiem wago "chowa" się gdzieś nadal, a napewno redukuje sie wolniej niż mówią o tym kilogramy/których co jednak cieszy coraz mniej- chodzi o to jednak by to były "te' kilogramy na któych ci zależy/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witaminy ???

Następny temat

cykl na tribusteron;mass xxl 6,8kg;power horse i biało

WHEY premium