SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cichybob86/dziennik/fotki str. 5

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29541
Także będę zaglądać. Powodzenia.

TEST-RYWALIZACJA NA SUPLACH IRON HORSE GOLDEN LION
http://www.sfd.pl/-t675369-s45.html#post2
ODWIEDŹ DZIENNIK - ZAPRASZAM
http://www.sfd.pl/-t537506-s43.html#post5 - podsumowanie, nowe foty.
Nowe podsumowanie s. 63!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1468
postanowiłem nie czekać dłużej tylko od dziś zacząłem ćw brzuch i dołożyłem aeroby,czyli pierwszy krok zrobiony

było:
4x50 spięć
2x50 unoszenie nóg
2x20 wznosy
2x100 skręty tułowia
2x zestaw levrone'a
2x20 russian twist

30min aerobów tempo średnie

fotki zrobione zaraz po (dopiero jutro usg to zobaczcie do jakiego stanu się dopuściłem fotki niepozowane,robione na szybko bo musiałem się umyć(spociłem się jak świnia) i zjeść


























jeśli fotki się nie wczytają bardzo proszę żeby ktoś napisał jak wrzucić żeby się poprawnie wyświetlały,nie ogarniam tych fotek


ps:kiepskie właśnie były na polsacie,odcinek "wal magistra",w którym waldek i edzio przypakowali na "amerykanckim pudrze na muły pałer puder"

radoslaw88 zapraszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1468
proszę o zmianę nazwy dziennika na

cichybob86/dziennik/fotki str.5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Duży i nabity chłop jesteś
Nie dziwne że na takie ciężary się rzucasz jak np. dzisiejsze 210 kg w MC . Ciekawe jak by poszło gdybyś spróbował z 200 przed tym biciem rekordu.
Najsłabszy jest brzuch zresztą u mnie też więc już nic nie powiem

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
Super sylwetka- szerokie plecy, okrągłe barki duże ramiona i sporo masy. Czego chcieć więcej, brzuszka nie ma, a jak się dotniesz to i mięśnie sie pokażą,

Zmieniony przez - grzechmek w dniu 2009-10-30 20:17:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 414
Masz jakies plany co do sylwetki?Myslalem nad priorytetem nad klatka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1468
demolub 200 w mc to dźwigałem jeszcze przed wakacjami więc to żadne wyzwanie ale dziś był słaby dzień,do tego doszło ogromne zmęczenie po wtorkowym treningu nóg to przypuszczam,że nawet to 200 by nie drgnęło

z brzuchem to wiesz jak jest,pisałem już o tym,jutro będzie usg to może coś się poprawi w każdym razie dorzucam na razie aeroby 2x30min w tygodniu i 2x30min tr brzucha,największe zmiany oczywiście jeśli idzie o dietę,myślę,że już jutro będą w tej sprawie konkrety jakieś

grzechmek dzięki teraz okres masowania,ale i tak muszę bardziej się przypilnować bo jak fat złapię to później więcej do zrzucania

Pi3trek za wcześnie na to na razie masujemy


nie dałem zdjęcia nóg bo wypróbowuję na nich pewną strategię,zobaczymy co z tego będzie,na razie wygląda to całkiem nieźle


o zmianę nazwy tematu to mam gdzieś specjalnie pisać czy ktoś zajrzy tu i mi zmieni...?...

Zmieniony przez - cichybob86 w dniu 2009-10-30 21:18:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
Masywnie, piękny długi biceps, brzuch do roboty i klatencja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zmieniony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No co jest kto tu jest modem

No no masa jest jak to tak lekko sie wytnie bedzie cacy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening siłowy.

Następny temat

Trening FBW.

WHEY premium