SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ciężki KNOCKOUT psychiczny - SPAMPOST działu Uderzane, by Lady M ;)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163719

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 837 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12361
aha.spoxik. masz jakies inne w podobnym stylu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 837 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12361
a co to jest to screenshot?? chodzi o avatar?? chciałbym wrzucic tylko moj program do edit foto nie moze zrobic 80/80 pikseli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
aleg: koło tego "wysłana..." masz ikonke z ołówkiem i kartką - służy ona do edycji postów, jakbyś nie wiedział

Bebcio: nie spamuj Kamirow tematu o przygotowaniu jeszcze kurde nie wyjechałam, a już sie ogólnodziałowa spamieria zaczyna kota nie ma, myszy harcują, cholera jasna

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 837 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12361
dzieki bebcio. mam wolnego neta i pozniej wyswietlaja sie Wasze posty. i dlatego wysłe pytanie na ktore juz daliscie wczesniej ,,odpowiedz" bo mi sie jeszcze nie wyswietliło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3303
Ale to byl odruch jedno razowy poczulem sie samotny ze nie napisalas o mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
aleg: screenshot robisz naciskając button "PrintScreen" na klawiaturze, a potem otwierasz Painta i robisz Ctrl+V

Bebcio: bo Ty z kickboxingu jesteś, a to jest liga muay thai bez urazy, ale kickbokerzy nie mają z nami thaiboxerami szans <kozaczy>

Zmieniony przez - Lady M w dniu 2008-08-12 23:54:05

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 837 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12361
niech mi Pani wybaczy ale jestem tu nowy i jeszcze nie oblukałem wszystkiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3303
Heheh kiedy sparing? oj czasem sie dziwa Ci z MT jak dostaja w dupe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
do momentu aż Was nie złapiemy w klincz - wtedy nie istniejecie a my Was zabijamy kolanami i łokciami

hej napinka, ejooo!...

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 837 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12361
chciałem zrobic edita ale cos tam wyskoczyło ze nie moge edytowac. a do czego jest ten screenshot??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rob Kaman

Następny temat

Kursy samoobrony

WHEY premium