SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ciężki KNOCKOUT psychiczny - SPAMPOST działu Uderzane, by Lady M ;)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163596

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1636 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58446


on nie trenuje?

'5 serii to zdecydowanie za dużo. Chyba, że na dopingu jedziesz.'

WE LOVE YOU !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
aaa zle zrozumialem
Nom on trenuje, to Piter

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1636 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58446
fakt, trener tez tak do niego mowi,
bo rozumiem ze orginalnie Piotrek ma na imie?

'5 serii to zdecydowanie za dużo. Chyba, że na dopingu jedziesz.'

WE LOVE YOU !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
hehe Piotrek

https://www.sfd.pl/Propozycje_rozwoju_działu._Wejdź!-t406526-s28.html

Tutaj byla rozmowa na temat pracy konkursowej Mam nadziej, ze teraz bedzie wszystko jasne, ze film nie byl nagrany pod wplywem Twojej pracy heh tylko z powodu przedłuzenia mozliwosci oddawania prac

Pzdr

Zmieniony przez - Marcin_VB w dniu 2008-12-06 15:21:19

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1636 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58446
mowie Ci ze ja sie o nic nie chce sprzeczac,tylko nie wiem czy bys dodał ten filmik gdybym nie bral udzialu,tyle.

Co do samego konkursu to dlatego jest lepiej gdy organizatorzy dostaja material i publikuja prace dopiero po ogloszeniu wynikow,wtedy nie ma tematu do dyskusji i zadnych problemow

no i praca raz oddana nie powinna podlegac zmianie, wedlug mnie,bo teraz sam widzisz ile krazy domyslow,rozumiem jeszcze zmiane pracy kiedy ktos nie widzial prac innych uczestnikow,ale kiedy widac prace innych to zmienia postac rzeczy

Zmieniony przez - K_u_b_u_ś w dniu 2008-12-06 15:35:54

'5 serii to zdecydowanie za dużo. Chyba, że na dopingu jedziesz.'

WE LOVE YOU !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Wtedy oddalem taka prace bo nie mialem dostepu do kamerki i byl to ostatni dzien konkursu. Gdy konkurs został przedluzony odrazu w dziale zostaly umieszczone prace innych gdy widzoczna byla praca shoo i moja.
Termin został przedluzony, Kamiru wyrazil zgode na dopracowanie pracy wiec skorzystałem z mozliwosci nagrania filmu. Ot tyle...
Tak samo jeszcze dzis kazdy moze poprawic swoja prace jak zrobilem to ja !

rozumiem jeszcze zmiane pracy kiedy ktos nie widzial prac innych uczestnikow,ale kiedy widac prace innych to zmienia postac rzeczy

Tak samo inni widzieli moja pierwsza prace jak ja widzialem teraz ich prace...chociaz moja praca nie przypomina mi w najmniejszym stopniu zadnej innej

mowie Ci ze ja sie o nic nie chce sprzeczac,tylko nie wiem czy bys dodał ten filmik gdybym nie bral udzialu,tyle.
Twoj film napewno nie mial zadnego wplywu na to, ze dodalem film do mojej pracy. Moj film przedstawia to jak wykonuje dane techniki itd...pozatym u Ciebie film sklada sie ze zdjec wiec nie wiem gdzie ktos widzi podobientwo. Moze chodzi o napisy na zdjeciach na poczatku filmu - gdyby ich nie bylo to moj film oprocz dlugosci niczym by sie nie roznil od obecnej formy

Zmieniony przez - Marcin_VB w dniu 2008-12-06 15:50:23

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1636 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58446
No ale jak ktos ma pomysl swoj,to go wykonuje i wkleja prace kiedy jest gotowy,

jak dopracowaniem pracy nazywasz zmienienie jej wiekszosci tresci plus hl,ze starej zostaly praktycznie tylko fotki

mowie ze dla mnie sa bez sensu troche zasady konkursu,ale zalu do nikogo nie mam.

A moja praca sie tu pojaiwla gdyz wpadlem cos poczytac w dziale,znalazlem temat konkursowy i zoabczylem ze mozna jeszcze skladac prace,uwierz mi na slowo ze na Wasze nie patrzylem bo od razu mialem wizje swojej prezentacji

Gdyby nie byly wystawiane prace do oceny i wglad do nich mialby tylko Kamiru i oceniajacy,to nie byloby problemu,a skoro juz mialy byc wystawione do wgladu to nie powinno byc ich mozliwosci zmiany IMO.

Dobra,bez spinki nie potrzebnej,
koniec tematu z mojej strony


edit:
film napewno nie mial zadnego wplywu na to, ze dodalem film do mojej pracy. Moj film przedstawia to jak wykonuje dane techniki itd...pozatym u Ciebie film sklada sie ze zdjec wiec nie wiem gdzie ktos widzi podobientwo. Moze chodzi o napisy na zdjeciach na poczatku filmu - gdyby ich nie bylo to moj film oprocz dlugosci niczym by sie nie roznil od obecnej formy


mowisz o tresci filmu,a ja o tym ze wogole powstal

Zmieniony przez - K_u_b_u_ś w dniu 2008-12-06 15:53:12

'5 serii to zdecydowanie za dużo. Chyba, że na dopingu jedziesz.'

WE LOVE YOU !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
mowisz o tresci filmu,a ja o tym ze wogole powstal

Kamiru wyrazil zgode abym zmienil prace wiec to zrobilem - kazdy mial do tego prawo i ma do konca dzisiejszego dnia.
po za tym quezacotl w temacie z moja wczesniejsza praca konkursowa pisal ze mialem umiescic w niej film bo wspominalem juz wczesniej o nim. Z braku kamery wtedy go nie umiescilem lecz termin został przedluzony, Kamiru wyrazil zgode wiec zmienilem swoja prace.

Ja sie z nikim sprzeczac takze nie mam zamiaru. Podoba mi sie Twoja praca, mysle ze powinna byc jedna z nagrodzonych lecz poprostu nie widze w niej podobienstwa do mojej w zadnym stopniu.

Zmieniony przez - Marcin_VB w dniu 2008-12-06 15:57:11

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1636 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58446
nie trafiamy do siebie z argumentami
no podobne nie sa i o to sie sprzeczac nie bedziemy

soga nie moge dac na zakonczenie sporu,wiec przybijemy pione na treningu jak sie keidys spotkamy i tyle,
bo o ten konkurs nie warto sie klocic nie wiadomo jak

pozdro

'5 serii to zdecydowanie za dużo. Chyba, że na dopingu jedziesz.'

WE LOVE YOU !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Mam nadzieje, ze bedziemy mogli razem potrenowac
Zajrzyj do tematu z moja praca

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rob Kaman

Następny temat

Kursy samoobrony

WHEY premium