SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ciężki KNOCKOUT psychiczny - SPAMPOST działu Uderzane, by Lady M ;)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161616

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Zmieniony przez - Marcin_VB w dniu 2008-09-11 19:28:20

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1681
Bangout, mam podobny problem po 1 treningu mialem odciski wtarlem spiryt kamforowy (podobno pomaga) i przestalo mnie bolec dzisiaj mielismy 1,5h sparingow i mi sie tak pozdzierala skora ze szok w trakcie treningu palcami odrywalem skore od nog ale to byl bol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Nie przesadzajcie, nie jest tak źle, też mi się pozdzierała, ale od tego się nie umiera Jak mi się kiedyś rany porobiły, to obwiązałem bandażem i było ok

Właśnie po treningu jestem, sporo klinczu, kombinacje ręczne+nożne, coraz bardziej mi się MT podoba Tylko trochę karczycho boli, ale jest wporzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8871 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75087
siemka

ja po treningu Kyokushin mialem zdarty duży palec u prawej nogi jak pomyśle o tym to mnie jeszcze boli tzn już jest ok (było to na samym początku mojej przygody z kyokushin)

Zmieniony przez - Balboa5 w dniu 2008-09-11 19:47:06

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3303
Witam dzisiaj po treningu niestety albo stety :P mielismy trening bnardzo praktyczny z 5 ososobami z innej druzyny. Zeby nie bylo nie my zaczelismy. I widac roznice osoby ktora cwiczyc a od cwaniaczka osiedlowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Nie ma to jak wymiana doświadczeń na sparingu Koledzy pewnie się dużooo nauczyli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3303
A najlepszy tekst po walce mozemy chodzic z Wami na treningi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
https://www.sfd.pl/Fight_Club_by_Marcin_VB_%-_-t435587.html

wbijac i oceniac

Zmieniony przez - Marcin_VB w dniu 2008-09-14 10:15:34

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1681
Siema,ogladal ktos wczoraj KSW na polsacie sport o 10? (ladne walki byly) ale nie oto mi chodzi,podczas przerw po walkach walk leciala taka fajna muzyczka nie pamietam jak sie nazywa i prosil bym was o tytul nie jest to hymn KSW,ta melodia juz mnie przesladuje dluzszy czas :) kiedys w takim filmie o narkomanach byla tez ale nie pamietam tytulu wiec nie sciagne jesli ktos ogladal i wie ocb to prosil bym o tytul, jeden z fighterow wchodzil przy tej muzyczce tez niestety zanim dolecialem do pokoju nazwisko zniklo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
a pamietasz słowa tej nuty?

Z tych wszystkich piosenek wejsciowych pamietam tylko jedna...
http://www.wrzuta.pl/audio/wHVm5Pl0Gz/zolf_feat._miexon-_k.s.w.
moze to o to chodzi

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rob Kaman

Następny temat

Kursy samoobrony

Wiecej