SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ciężki KNOCKOUT psychiczny - SPAMPOST działu Uderzane, by Lady M ;)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161611

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Ja najpierw prawym prostym a potem skoncze lewym prostym i traba ucieknie do gruzji wywieje tych d****ow...

Kamiru:




Juz moge kopiowac wiec wklejam link

Zmieniony przez - Marcin_VB w dniu 2008-08-16 22:00:53

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451



Dzieki MArcin, zaraz oblukam.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Ale jaja z ta traba...
Nasz klimat szaleje.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8871 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75087
Marcin ty walczysz z leworęcznego??????????????

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Kamiru - jak to ogladalem na youtubie to az mnie ciarki przechodzily ;/ To byl tylko pierwszy stopien sily tornada...a takie duze zniszczenia spowodowal.

Balboa5- tak, z pozycji odwrotnej (mankut)

Zmieniony przez - Marcin_VB w dniu 2008-08-16 22:07:37

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8871 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75087
ja sie prubowałem uczyć leworęcznego ale jakoś nie wychodzi za ciekawostke podam że pize lewą rękom ogólnie sprawniejszą mam lewą (tak samo jak gram w noge to kopie lewą

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Ja ogolnie jestem lewo reczny/nozny. Wiekszosc rzeczy robie ta strona.
Dzieki trenowaniu sportow walki usprawnilem znacznie prawa strone (szczegolnie reke). Nad prawa noga musze jeszcze popracowac lecz w porownaniu z czasami gdy nie trenowalem to jest znaczna roznica

Ale pisac itp prawa reka nie potrafie i tak

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8871 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75087
sprubuj sie przestawić na praworęcznego

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Chyba jednak nie Walka praworecznego z mankutem jest duzo ciezsza dla praworecznego.
Bycie mankutem i umiejetnosc wykorzystania tego to atut
Chociaz walka w pozycji normalnej nie sprawia mi jakis bardzo duzych przeszkud lepiej walczy mi sie w mojej pozycji.

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8871 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75087
ale leworęczni maja mniejszą szanse na kariere nie dostaja szans od mistrzów a jaki sport trenujesz???????????

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rob Kaman

Następny temat

Kursy samoobrony

Wiecej