SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ciężki KNOCKOUT psychiczny - SPAMPOST działu Uderzane, by Lady M ;)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162893

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1681
heh Ja film ogladalem w zime 2007 ale muzyka co jakis czas uslyszalem to nigdy tytulu nie bylo i wkoncu ja mam


Marcin ja niestety nie pomoge bo ide sie rozciagac procz treningow z tydzien sie nie rozciagalem i mnie nogi bola przy kopaniu frontalow


Lady ty pisalas w 1 temacie o masci alcanat jakos tak
jak myslisz on sie nadaje do odciskow ? tzn mam pozrywane i boli a jutro trening mam a chce sobie pocwiczyc

Zmieniony przez - Devador_2 w dniu 2008-09-14 21:43:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 584
dobra to niech ktoś poradzi , jak przekonać szefa żeby wyraził zgodę
na powieszenie worka w biurze ?
zastój, niema co robić, a trenować by się chciało :P:P:P

aa aa
argumenty siłowe nie wchodzą w grę ;PPP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
siema
potrzebuje Waszej pomocy
sprawa jest bardzo prosta
kazdemu z was zajmie maksymalnie 30 sekund
a mi bardzo to pomoze

kto chce pomóc niech odezwie sie na gg
1498736
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
czołem wycieczka
już jestem, wróciłam jak sie odkope ze wszystkich spraw, to postaram sie poprzeglądać zaległe tematy

Devador: ja Altacetu używałam tylko na siniaki. Odcisków nigdy nie miałam, i nie mam bladego pojęcia co może pomóc

aaaa, taki jeszcze kłeszczyn do mieszkańców Krakowa: nie zna ktoś jakiejś fajnej szkoły językowej, gdzie mają przyzwoity francuski? najbardziej mnie interesują okolice Nowej Huty z góry dzięks za sugestie i pomoc

Zmieniony przez - Lady M w dniu 2008-09-17 22:28:52

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Na odciski polecam acerin, jest za grosze w aptekach. Dwa razy dziennie, wcześniej powinno się odcisk pomoczyć Tylko kładź tego bardzo cienką warstwę, bo inaczej sobie porobisz rany. Po tygodniu odcisk sam zejdzie

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1681
dzieki searme,przyda sie zwlaszcza ze wczoraj przez jak wracalem autobusem do domu (20km) to wysiadlem "troche" za wczesnie i po treningu bieglem jakies 7-8km a dzisiaj to ledwo z lozka zlazlem,conajmniej trening kondycyjny mialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 754 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6036
Devador to jest dopiero hardcore 20 km na trening jeździć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1681
heh :) u siebie mam tylko kyoka i pasw (pszczynska akademia sztuk walki) ale mnie to nie rajcuje uderzane rulez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
http://www.subfighter.com

Fajna stronka o tematyce SW Trzeba sie zarejestrowac ale to trwa chwile a za to dosyc sporo fajnych filmow.

Moze sie komus przyda

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3303
Jak tam treningi moi drodzy :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rob Kaman

Następny temat

Kursy samoobrony

WHEY premium