SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ciężki KNOCKOUT psychiczny - SPAMPOST działu Uderzane, by Lady M ;)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162891

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4413
Co się chłopie boisz. To nie jest zielona szkoła, że muszą sobie znaleźć jakiegoś frajera do tępienia. To jest obóz na który każdy jedzie w jednym konkretnym celu (polepszyć swoje możliwości) i ty powinieneś myśleć podobnie.

Gdybym miał taką szansę jechać z gośćmi 5 lat starszymi to i tak bym jechał Mimo tego, że dostał bym po ryju to i tak pewnie dużo bym z takiego wyjazdu skorzystał

Za dużo myślisz. Jedź i zdaj relacje co i jak
Lady Ci pisała żebyś sam zadzwonił do trenera, bo możliwe że nie ma czasu

"W granicach państwa w jakim przyszło nam żyć;
ludzie żyją żeby pić i piją żeby żyć".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Ty się Młody przestań wydurniać tylko jedź.
W zeszłym roku mieliśmy na obozie jednego chłopaka w Twoim wieku i starsi mieli do niego bardzo fajne podejście (opróćz tego że browca nie dostawał ), jak do młodszego brata. A skorzystał na tym bardzo, bo to nie to samo co trening z innymi juniorami.
Btw, nie wiem, kto na obozie MT miałby jeszcze siłę i ochotę na jakieś 'dręczenie' No i trener też na pewno Cię będzie miał na oku, bo jest za nieletniego szczególnie odpowiedzialny


Zmieniony przez - searme w dniu 2008-08-13 20:37:10

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Trening z doswiadczonymi/starszymi daje 2x wiecej wiec nie panikuj tylko jedz i pokaz starszym, ze tez cos potrafisz

Zmieniony przez - Marcin_VB w dniu 2008-08-13 21:07:04

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Dokladnie Maciek.
Nie masz sie co zastanawiac!
Uderzaj do trenera. Teraz sie stresujesz i szukasz wymowek a pozniej (jezeli pojedziesz) to sam sobie bedziesz myslal: "jak ja w ogole moglem myslec, zeby nie jechac?"

BTW
Nie odmieniajcie prosze mojego nicka w dopelniaczu.
Zostaje normalnie Kamiru, np zloty medal Kamiru, a nie zloty medal Kamira. 5-)

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1681
kamiru zapamietam znam ten bol mam nazwisko konczace sie na "A" i ono sie nie odmienia natomiast wszedze odmieniaja na "cie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 754 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6036
Właśnie uświadomiliście mi, że jestem d****em. Matka wróci z pracy to mówię jej, żeby dzwoniła do trenera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3303
To dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4413
No trochę jesteś
Baw się dobrze na obozie

"W granicach państwa w jakim przyszło nam żyć;
ludzie żyją żeby pić i piją żeby żyć".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 754 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6036
Już nic...

Zmieniony przez - J_A_G_L_A w dniu 2008-08-14 16:47:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4413

"W granicach państwa w jakim przyszło nam żyć;
ludzie żyją żeby pić i piją żeby żyć".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rob Kaman

Następny temat

Kursy samoobrony

WHEY premium