SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ciężki KNOCKOUT psychiczny - SPAMPOST działu Uderzane, by Lady M ;)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161605

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3303
No porstu nie moge moze sie przekonamy :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
aleg: no chcesz avatara Kamira - więc zrób sobie screenshot, czyli takie "zdjęcie ekranu" a potem sie pobaw w Paincie w wycinanie, będziesz ją miał jako obrazek i nie możesz edytować posta, jeśli ktoś po Tobie coś napisał

Bebcio: przejedź sie na trening do Gymnazionu we wrześniu, i opowiesz wrażenia jak było życze Ci trafienia do pary z Marcinem Pauliny

dobra ide spać, bo mam pociąg jutro rano

trzymcie sie miśki!

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3303
Dobranoc a moze przejde sieide spac nara chopy i baby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 837 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12361
jest tu ktoś jeszcze?? wybaczcie ale dopiero po 20 minutach wyswietlili mi sie Wasze posty. a co do zdjecia. chciałem je dlatego ze ,,kolekcjonuje" w kompie takie obrazki z Muay Thai. dzieki Lady M za pomoc. jeszcze raz udanego wypoczynkupozdrawiam i dobranoc:)

Zmieniony przez - aleg w dniu 2008-08-13 00:43:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4413
Witam. Dziś drugi dzień w pracy, ale jak będzie taki jak wczoraj to ******le ten obóz pracy


tak się tylko pochwalić chciałem...


Zmieniony przez - BaNgOuT w dniu 2008-08-13 06:28:03

"W granicach państwa w jakim przyszło nam żyć;
ludzie żyją żeby pić i piją żeby żyć".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
No to chwal sie co tam dokładnie robisz?

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
kurde, będzie mi Was brakować
papusie! :*

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Miłego urlopu

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
j\w oraz duzo slonca bo u mnie go dzis brak

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 754 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6036
Miłego wypoczynku.... Zaraz się rozpłacze

Bebcio, to ja rozumiem, że ty też może pojedziesz na ten obóz refundowany?? Bo napisałeś, że jedziesz na 70% to o to chodziło??

A tak na marginesie zadam wam zagadke. Nikt jej jeszcze nie rozwiązał :D

Jest 3 chłopa. Każdy złożył sie po 10 zł. W sumie wyszło im 30 zł. Dali to synowi, jednego zioma, żeby poszedł do sklepu po wódke. Kupił wódke za 25 zł ale kupił do tego sobie jeszcze czekoladę za 2 zł. Wrócił do domu i oddał każdemu po złotówce. I teraz patrzcie. Każdy dał po 9 zł (bo na początku 10, ale 1 oddał) I teraz 9x3=27 + 2 zł(za czekolade)=29 zł. Brakuje złotówki. Bo na początku było 30. Gdzie ona jest??

Możliwe, że gdzieś sie pomyliłem ale co tam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rob Kaman

Następny temat

Kursy samoobrony

Wiecej