SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ciężki KNOCKOUT psychiczny - SPAMPOST działu Uderzane, by Lady M ;)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162930

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@Bangout

Miałem to samo i to jest jakieś tam zapalenie okostnej w piszczelu ,pewnie zbyt intensywnie skakałeś na skakance ,a twoje nogi jeszcze nie były przygotowane do takiego wysiłku ,tak więc radze ci zrobić miesiąc przerwy od skakanki i w między czasie wzmacniać nogi na siłce łydki i uda ,ja robiłem ,i jak już odpoczniesz to skacz z początku po 2 minuty i stopniowo w miarę powoli zwiększaj intensywność treningów ,i z własnego doświadczenia wiem ,że owa kontuzja nasila się gdy skaczemy po ileś tam razy na jednej nodze np 7 prawa 7 lewa ,ja osobiście musiałem robić 2 przerwy bo raz mi się to odnowiło ,druga przerwę zrobiłem 2 miechy ale teraz już skikam jak majłeder ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16650
wygrałem konkurs
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4413
arczi88 dokładnie!!! Skakałem na jednej nodze na przemian aż do bólu.
Dobra zrobię sobie przerwę, a potem będe skakać na dwóch nogach 3x po 2 minuty. Potem będę zwiększać czas i dołącze skakanie na jednej nodze
Dzięki, że odpisałeś bo dziś znów wymęczyłem nogi skacząc na jednej Dał bym soga, ale nie mam abonamentu Jeszcze raz dzięki

edit: Powiedz mi jeszcze, czy to zapalenie jest poważne? Stosowałeś jakieś maści, aby nogi wyzdrowiały? Rozumiem, że byłeś z tym u lekarza skoro wiesz o co chodzi?

Zmieniony przez - BaNgOuT w dniu 2008-07-28 21:00:56

"W granicach państwa w jakim przyszło nam żyć;
ludzie żyją żeby pić i piją żeby żyć".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
GSP
Ktory konkurs?
Graty!

Bangout
Tylko właśnie po bieganiu nie bolało Ale teraz po skakance to boli jak cholera. Ale właśnie może to być spowodowane tym, że po prostu mam słabe nogi i się dopiero rozwijają
Nie masz sie czym przejmowac- tak jak pisala lay (ktora sie dowiedziala ode mnie a teraz cwaniakuje ) problem, ktory sie u Ciebie pojawil jest normalna odpowiedzia organizmu na zbyt drastyczne i niespodziewane dla niego zwiekszenie intensywnosci. Zaloze sie, ze skakales na tej skakance przez kilka dni z rzedu, bez dnia przerwy, a wczensiej nie miales jeszcze pewnie zadnego w tym przygotowania. Nie masz sie czym martwic- to normalne i przejdzie po prostu z czasem i wraz z wytrenowaniem- najlepiej, zebys intensywnosc treningu dopasowal do swoich mozliwosci i dopiero stopniowo ja zwiekszal.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@Bangout
znajomy miał tą samą doległość to mówił ,że był u lekarza sportowego ,to potem mu jakimiś laserami naświetlali ,w moim przypadku było tak ,że po dwóch tygodniach już praktycznie mi to nie dolegało i obyło się bez wizyty u lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4413
Dobra chłopaki
To damy radę, dzięki

"W granicach państwa w jakim przyszło nam żyć;
ludzie żyją żeby pić i piją żeby żyć".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 711 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2663
2 dni mnie nie było i takie zmiany
tak na marginesie, jedzie ktoś na obóz ze Słowińskim 12 sierpnia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Kamiru, sie gra sie ma co se mam nie pocfaniakować

a swoją drogą to dzisiaj chyba przesadziłam z biegami i skakanką

shoo - ja nie mam bladego pojęcia, czy ktoś sie wybiera, ale z forum PZMT ostatnio dostałam powiadomke o obozie, więc wygląda na to, że mają jeszcze wolne miejsca

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16650
powróciłem

ile biegacie? I w jakim czasie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4413
Jest tu kto? Co taka cisza?

"W granicach państwa w jakim przyszło nam żyć;
ludzie żyją żeby pić i piją żeby żyć".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rob Kaman

Następny temat

Kursy samoobrony

WHEY premium