SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej ?

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Pozwolę wtrącić, jeśli rozdzielasz treningi siłowe i aerobowe to rób to w osobne dni.

Co do treningu na czczo, to potwierdzam osobiście. Najtrudniej jest się tylko przemóc, później już leci.
Ponad to na kursie Darek Karpiński również wskazywał na aeroby na czczo jako najbardziej efektywne.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Pozwolę wtrącić, jeśli rozdzielasz treningi siłowe i aerobowe to rób to w osobne dni.

No niby tak, ale jeśli mam trening FBW w poniedziałek wieczorem i pójdę pobiegać we wtorek rano, to z nogami może być kiepsko. Czy wtedy w poniedziałek rano nie byłoby lepiej?

P.S. Aeroby na czczo to dla mnie żaden problem, tylko zawsze za to dostawałem tutaj po głowie .

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-11-20 15:02:59

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12323
A która opcja była by lepsza, aby robić aeroby w osobny dzień nietreningowy czy w treningowy odrazu po treningu?
Oczywiście zależy mi na masie. I jak dodam 3-4 razy w tygodniu aero to zwiekszyć podaż węgli i białek?



Pozdr.

Zmieniony przez - met0d w dniu 2008-11-20 15:48:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Co ma siłowy trening nóg do biegania? Nie widzę problemu.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Jak po treningu siłowym to aeroby 20-30min. Kidyś był taki poglad wśród kulturystów żeby robic aeroby tylko rano naczczo i dobre 10lat temu wszyscy prawie tylko tak robili, teraz trendy się zmieniają i kazdy chce zaoszczedzic jak najwięcej masy mięśnowej w wyniki czego kombinuje, robiąć po posiłku albo interwały. Trzeba znaleźć sposób najlepszy dla siebie bo kazdy jest inny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12323
A jak dodam aeroby 3/4razy w tygodniu to mam zwiększyć podaż białka i węgli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Jesli dorzucasz aeroby 4 razy w tygodniu w celu przyspieszenia metabolizmu. A Twoim celem jest budowanie masy miesniowej to jak najbardziej musisz dorzucic wiecej jedzenia.


Pozdrawiam

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 119 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4507
Met0d zacznij jesc i bedzie OK.W twoim wieku wybralbym raczej inna dyscypline sportu,rozgrzal miesnie a po kilku latach zabral sie za kulturystyke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4286
siema
a ja chcialem znow wtracic o tych tluszczach...
jakis czas temu robilem redukcje i udalo mi sie zrzucic ok 15 kg obecnie staram sie trzymac bilans mniej wiecej zerowy. z tluszczami zawsze mialem problem z tymi rozkladami na nasycone itd. obecnie smarze tylko na smalcu a dodatkowo lykam 3 razy dziennie po 1 kaps. olej z wiesiolka, olej lniany i i olej rybi( EPA, DHA) czy to zalatwi zapotrzebowanie na tluszcze w diecie?

"Lecimy k***a Tutej" xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Wszystko zalezy jakie mieso jesz itd.
Musialbys rozpisac dokladnie cala swoja diete i wtedy daloby sie zaobserwowac ile tluszczu dziennie spozywasz. Na ogol aby zaspokoic dzienne zapotrzebowanie wystarczy 1g na kilo ciala


Pozdrawiam

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

białka w diecie /podstawy teoretyczne/

Następny temat

czy nadmierne sporzycie NNKT może szkodzic zdrowiu człowieka ? cz I

WHEY premium