SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej ?

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4949
czyli majac 65 kg i bedac ekto moge stosowac tamta diete z 267 g ww na dobe? hmmm czy to nie za mało? a co z pytaniem o wode?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15501
co mi ztego podziału 1-1-1 wiem że taki istnieje ale kłóci sie on z podanym wyzej przez Marka czyli tym że przy tłuszczówce 70% powinno byc z tłuszczu nasyconego
pytałem tylko czy jest róznica jesli bym w wiekszej ilosci stosował olej lniany niz nasycony tłuszcz
Robert Kiesz kulturysta z mej mieściny polecił tylko lniany plus orzechy
czekam az Marek cos doradzi w tej kwesti
pozdro

kaszalot

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4949
halooo :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 989 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9863
lewatywa. Marek Ci tu nic nie poradzi. Jesli czujesz sie ok to dobrze. Idz zbadaj se krew i bedzie gitara. Jesli Kiesz poradzil Ci lniany a Ty czujesz sie ok to nie wiem o co jeszcze sie pytasz.
pzdr dla Pily

A jakie jest największe kłamstwo świata? - spytał zaciekawiony młodzieniec.
- To mianowicie, że nadchodzi taka chwila, kiedy tracimy całkowicie panowanie nad naszym życiem
i zaczyna rządzić nim los. W tym tkwi największe kłamstwo świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15501
tu masz racje ale jedni polecaja własnie jak Marek przewage nasyconych inni lniany a mi nie ma róznicy ale dla organizmu zapewne jest róznica dlatego chciałem sie poradzic Marka
ot tyle
pozdro

kaszalot

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 989 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9863
na bank zdrowiej lniany,
taniej nasycone,
smaczniej wg uznania,
byc moze lepiej dla gospodarki hormonalnej (testosteron) dodac wiecej nasyconych
zobaczymy co powie Marek, ale mysle, ze potwierdzi. On poleca nasycone z wlasnego doswiadczenia, bo ciezko trawi tl. roslinne. Kwestia indywidualna.

A jakie jest największe kłamstwo świata? - spytał zaciekawiony młodzieniec.
- To mianowicie, że nadchodzi taka chwila, kiedy tracimy całkowicie panowanie nad naszym życiem
i zaczyna rządzić nim los. W tym tkwi największe kłamstwo świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
roznica miedzy tluszczmi roslinnymi a zwierzecymi jest olbrzymia. pomijajac wszelkie wywody naukowe - jestesmy zwierzeciem a nie roslina wiec strukturalnie nasz tluszcz odkladany w kom tluszczowych to tluszcz nasycony a nie nieneasycony tluszcz roslinny. pisalem juz w tym temacie 2 czesciowy art dowodzacy ze nadmiar nnkt szkodzi zdrowiu ! tluszcze te w nadmiarze sa szkodliwe dla zdrowia , co zostalo udowodnione badaniami klinicznymi. owszem 10%energii pochodzacej z nnkt jest jak najbardziej korzystne dla zdrowia, jednak w diecie tluszczowej do 60% energii pochodzi z tluszczu. dlatego w dietach tluszczowych przewaga sa nasycone tluszcze zwierzece. koledzy odsylam do wymienionych 2 czesci arty. nie ma sens=u sie powtarzac. osobiscie nie znam nikogo kto by stosowal tluszczowe diety opierajac sie na olejach roslinnych i orzechach. /to dobre dla modelek a nie dla pakerow/.

co do proporcji 1 1 1 jest ona zachowana w diecie zdrowotnej w ktorej do 30% energii pochodzi z tluszczy. jednak w dietach ckd dochodzi do 60% sporzycia en z tluszczu. wnioski pozostawiam kolegom
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15501
i oto mnie chodziło Marku
pozdro i dzieks

kaszalot

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 86
Marku wiem ze pytanie jest śmieszne ale dopiero zaczynam czy proporcje żywności wazy sie przed przygotowaniem czy po jego przygotowaniu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
przed
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

białka w diecie /podstawy teoretyczne/

Następny temat

czy nadmierne sporzycie NNKT może szkodzic zdrowiu człowieka ? cz I

WHEY premium