SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brzuch

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 189
czesc... mam pytanie.. bo jak robie brzuszki to np po 15 brzuszkach mnie zaczyna kregoslup bolec.. dzisiaj chcialem zaczac ten plan weidera ale przy 3 cwiczeniu juz nie umilem bo tak bolalo ze ani sie zgiac nie umialem. czym to moze byc spowodowane??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
tym że brzuszki obciążają kręgosłup, ro ćwiczenia nie obciążające, np unoszenia, spinania kolan, i skup sie na technice

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
zadbaj o technikę - poczytaj http://www.kulturystyka.pl/atlas/brzuch.htm 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 55 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336
ja tam robie kratke na brzuchu sposobem z miesiecznika FLEX byl juz temacik z tym robie juz 20 dni 5 dni w tygodniu i jestem zadowolony widze duze postepy lecz mam ten ****** tluszcz jeszcze na brzuchu jak by mi sie udalo go jakosc spalic ale nie dieta :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3293
aeroby chuppa !!!!! ale dietka fajkna sprawa choc mi tez nieudaje sie utrzymac... moze w zime jakas masuwka podaj ten plan jesli mozesz chupa !

Life could be so much easier, if we just could look at the source code

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 55 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336
1 miesiac
cwiczenia:
1. Brzuszki pelne 4*20
2. Wznosy kolan w gore 4*15-20
3. Skretosklony 4*20 (po 10 sklonow na strone)
4. Wznosy prostych nog w gore 4*15-20
2 miesiac
cwiczenia:
1. Brzuszki pelne 4*20 + kilka sekund odpoczynku i po 5 sklonow na kazda strone
2. Wznosy kolan w gore 4*20 (stopy skrzyzowane)
3. Skretosklony 4*20 (po 10 sklonow na strone)
4. Wznosy prostych nog w gore 4*20 + po 5 wznosow na kazda strone
3 miesiac
cwiczenia:
1. Skretosklony 4*20
2. Wznosy prostych nog w gore 4*20 + po 5 wznosow na kazda strone
3. Brzuszki pelne 4*20 + kilka sekund odpoczynku i po 5 sklonow na kazda strone
4. Wznosy kolan w gore 4*20 + po 10 wznosow na strone

z tego planu kozystam tylko ze 5 razy w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 55 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336
dokladnie to wyglada tak :






Witam. W zwiazku z pojawiajacymi sie pytaniami o trening miesni brzucha proponuje trening z magazynu "Flex". Jedynym minusem jest to, ze trwa on 3 miesiace. Daje on bardzo dobre efekty (testowalem go wraz z moimi 3 kolegami i na prawde dziala). Cwiczenia nalezy wykonywac powoli oraz zachowac dokladna technike. Nalezy cwiczyc brzuch 3 razy w tygodni (jesli nie musicie nadrobic wystarczy 2 razy). Teraz konkrety:
1 miesiac
cwiczenia:
1. Brzuszki pelne 4*20
2. Wznosy kolan w gore 4*15-20
3. Skretosklony 4*20 (po 10 sklonow na strone)
4. Wznosy prostych nog w gore 4*15-20
2 miesiac
cwiczenia:
1. Brzuszki pelne 4*20 + kilka sekund odpoczynku i po 5 sklonow na kazda strone
2. Wznosy kolan w gore 4*20 (stopy skrzyzowane)
3. Skretosklony 4*20 (po 10 sklonow na strone)
4. Wznosy prostych nog w gore 4*20 + po 5 wznosow na kazda strone
3 miesiac
cwiczenia:
1. Skretosklony 4*20
2. Wznosy prostych nog w gore 4*20 + po 5 wznosow na kazda strone
3. Brzuszki pelne 4*20 + kilka sekund odpoczynku i po 5 sklonow na kazda strone
4. Wznosy kolan w gore 4*20 + po 10 wznosow na strone
Trening jest na prawde ciezki, ale gdy sie juz przyzwyczaisz wszystko bedzie dobrze. Zaleta tego programu treningowego jest to, ze cwiczenia mozna wykonywac w domu (nie musimy miec drabinek lub poreczy aby wykonywac wznosy kolan - cwiczenie analogiczne do wznosow wyglada nastepujaco: kladziemy sie na podlodze i wykonujemy wznosy kolan. Efekty obu cwiczen sa porownywalnie takie same). Jesli ciagle dreczy cie pytanie, jak zgubic brzuch i wyrzezbic miesnie na wysokim poziomie, nie szukaj dluzej i zacznij cwiczyc.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3293
calkiem fajny... chyppa a ty go stosujesz??? jak czesto cwiczysz nim.

Life could be so much easier, if we just could look at the source code

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 55 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336
cwicze 5 razy w tygodniu od 21 dni nawet widac efekty jak napne miesnie brzucha to nawet cos widac ale mam jeszcze zaduzo tluszczu ale jak lapa dotkne brzucha to takie maxi miesnie tam czuje ze az w shoku jestem ja calymi dniami siedze przed komputerem jem pizze i pije rozne trunki az dziwne ze az mam taka dobra kondycje zanim zaczolem cwiczyc i przestalem jesc pizze to jak mialem jakies adania lekarskie to zawze sie pytali czy ja nie uprawiam jakiegos sportu no wiec wyczilem w necie to forum i pierwsz co mi naszlo do glowy zeby siebie poprawic to brzuch juz jestem zadowolony z cwiczen puszczam sobie do cwiczen dobra muze i w droge dzien po dniu nawet jak jestem zaspaly czy zmeczony albo m isie niechce to sie mobilizuje i zawsze zrobie ta dzienna dawke cwiczen ten plan z flexa mam stosowac przez 3 miesiace i wtedy bedzie dobry efekt napisali ja juz widze po 21 dniach a co bedzie po 3 miesiacach ?:) ok lece sie wyspac i regenerowac brzuszek jutro koleiny dzien i kolejne poty

pozdro.

p.s polecem ten plan kazdemu kto chce miesnie brzucha poprawic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakie odstepy czasowe robisz pomiedzy cwiczeniami.5 dni w tygodniu cwiczysz brzych ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 55 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336
tak sobota i niedziela wolne mam wiem ze przerwy powinny byc inne ale regenaracja u mnie jest szybka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCY!!! GARBIE SIE!!!

Następny temat

dwa pytania

WHEY premium