SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bikol mi nie rosnie :), co poczac?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5841
Co wiecej w wakacje spadl mi z centa, jednak wrocilem juz do formy w 100% a nawet w 105% :P bo klate np mam wieksza niz byla, motyle tez a bic jaki byl mniejszy taki jest.. ;/ Dodam ze metanabol aktualnie jem, dieta masowa, bica robie tak:
raz w tygodniu po 3-4 cwiczenia i sa to: unoszenie przedramion ze sztanga gieta stojac, sztanga prosta na modlitewniku, mlotkowe hantlami. Wszystko to po 4 serie w tym dwa pierwsze progresywnie tzn 12-10-8-6 z kazda seria zwiekszam obciazenie. Doradzcie cos.. Dzieki z gory.

Przyjaciele przychodza i odchodza, wrogowie sie gromadza.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5655
no ja wiem ze powoduje retencje wody ale nie w takim stopniu jak niektore srodki (anapolon, omnadren). A ze laczyc jest dobrze to sie zgodze, ale nadal uwazam ze na 1-szy raz wystarczy sama meta :D:D

Zmieniony przez - Baderas w dniu 2005-10-12 19:46:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
jesli miesien nie rosnie to znaczy, ze albo
-dieta jest slaba
-suplementacja jest slaba
-regeneracja jest slaba

trening ma marginalne znaczenie

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Fu przeważnie się mogę z tobą zgodzić ale nie tym przpadku. Na pewno dieta ma większy procentowo udział niż trening ale nie można powiedzieć, że ma marginalne znaczenie. Jeśli by było tak jak mówisz to wystarczyłoby bardzo dobrze się odżywiać, prowadzić suplementację i regenerować - ale po czym jak nie trenujemy ? Od czasu do czasu coś machnać na treningu i byłoby po problemie. Niestetyu tak łatwo nie jest.
Zresztą w tym konkretnym przypadku na pewno winą nie jest dieta bo z innymi partiami nie ma problemu więc wina najprawdopodobniej leży po stronie treningu. Polecam lekturę postu Mawashiego "porusz swoje bicepsy" znajdziesz go bez problemu w postach podwieszonych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
trening to tylko bodziec anaboliczny - nalezy pobudzic miesien, swoja droga dalej upieram sie ze trening przy braniu sterydow schodzi na dalszy plan.

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
a napisz plan...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
wg mnie rozkład % sukcesu wyglada tak :
-50% dobra dieta.
-25% dobra regeneracja
reszta to trening
Nie włańczając suplementacji w ten rozkład

Trening ma też duże znaczenie. Bo jaki miałby sens przestrzegania w/w czynników ?? jeżeli nie byłoby treningu ?? Od rodzaju treningu też zalezy duzo . Jak wiemy sa rozne cele treningu... masa,rzeźba, wytrzymałość itp itd.

Tak tylko sprostowac to chciałem


Pozdrawiam

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
hmm a dlamnie to wszytko jest ważne bo dieta :/ sama dieta to niby co od diety bez treningu i snu urosnom ci piękne duże mieśnie czy oblejesz sie tłuszczem mięsnie urosnom te które som w genach wpisane jako największe :/ znowu sam trening to bez jedzenia niewiem czy sie urosnie a regenrować sie to poczym jesli na treningu przygramy w kule :/ regenerowac sie trzeba jesli na treningu dalismy z siebie ile szło i był hardcor i nasz organizm tego wymaga i wtedy też superowa dietka to piękna sprawa wienc mi sie zdje ze to jedno wielkie ogniwo ta dieta trening i regeneracja bo chyba jedno niema prawa istnienia bez drugiego taka jest ma opinia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
Oczywiscie jeżeli trening jest dobry to wtedy te w/w czynniki sie tak prezentuja wg mnie . Bo dobry trening duzo nie da sam a w połączeniu z dobra dietka i regeneracja to wiadomo

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Modlitewnik jako ostatnie ćwiczenie. W który dniu cyklu jesteś i jakie dawki saa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5841
Mariusz101: Dzieki wielkie juz przeczytalem i od jutra testuje, zobaczymy jak z tymi zakwasami bedzie bo tego juz dawno nie mialem na bicu... ;/ Dzien chyba 20sty.. dawki 20mg metanabolu e.d.

Przyjaciele przychodza i odchodza, wrogowie sie gromadza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 989 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9863

uuuuu

A jakie jest największe kłamstwo świata? - spytał zaciekawiony młodzieniec.
- To mianowicie, że nadchodzi taka chwila, kiedy tracimy całkowicie panowanie nad naszym życiem
i zaczyna rządzić nim los. W tym tkwi największe kłamstwo świata.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dzielony po ACT - prosze o sprawdzenie/korekte

Następny temat

Plan do oceny

WHEY premium